+-86 519 87878918-
англискиEN

За нас

Ти си тука : Почетна / За нас

ЗА WВЕЛ

Кина JWELL Machinery Co., Ltd. е високо-технолошко претпријатие специјализирано за производство на линии за истиснување на пластични лимови, плочи, филм, профил, цевки, обликување на удари, машини за пелетизирање и рециклирање. Компанијата има пет производствени бази кои се наоѓаат во Шангај, Суджоу, Чангжу, ousушан и Гуангдонг. Областа за изградба на базата Чангжу е повеќе од 266,666 квадратни метри, лоцирана во индустрискиот парк технологија ianиангсу zhongguancun, град Лијанг, провинција ianиангсу, високо-технолошки производител специјализиран за истражување и развој на опрема за пластично истиснување; имаме високо квалификувано истражување и развој и искусен тим за машински и електроинженери, како и напредна основа за обработка и продавница за нормативно склопување. Нашиот дух на претпријатието е „Внимателен, траен, брз и уреден“, главно добредојдени нови и стари клиенти да не посетат за истрага, водство и соработка. Среќни сме што нудиме моќна поддршка!

брендови

брендови во кинеската индустрија за пластични машини.

Нашите клиенти се наоѓаат низ цела Кина, а ние имаме клиенти во Русија, Индија, Кореја, Индонезија, Средниот Исток, Јужна Америка, Шпанија, Италија и други земји и области. Нашите машини се добро прифатени од нашите клиенти., Средниот исток, Јужна Америка, Шпанија, Италија и други земји и области. Нашите машини се добро прифатени од нашите клиенти.

СЕРТИФИКАТИ