+-86 519 87878918-
англискиEN

Контактирајте не

Ти си тука : Почетна / Контактирајте не

Контакт Инфо

CHINA JWELL Machinery Co., Ltd.

адреса:
No.118 Shangshang Rd.,Liyang City Jiangsu Province,China
Контакт:
Michelle Jiang
Тел:
+-86 519 87878918-
Факс:
+-86 519 87878958-
Е-пошта:
[заштитена по е-пошта] / [заштитена по е-пошта]
Whatsapp / Wechat / Line / Skype:
+ 86 18851210802
Контактирајте не

мапа

Посетете ја препораката за фабрички пат

Шангај: 220 км , 2.5 ч со железница со голема брзина
Хангжу: 150 км, 1 час со брза пруга
Nanjing: 100km, 0.5h by High Speed Rail
It is about 70 kilometers from Nanjing Lukou Airport, and the journey takes about 1 hour by car.