+-86 519 87878918-
англискиEN
  • /img/jwz-bm30f-160f-230f-float-bowlbow-blow-molding-machine-87.jpg

JWZ-BM30F / 160F / 230F машина за обликување на садови со плови

Испраќам барање
  • детали за
  • Фабричко видео

Апликација и одлика

● Погоден за производство на тапани со различна големина и лебдечки чинии.

● Усвојување на систем за истиснување со висок излез, акумулирајќи глава за умре.

● Факултативен хидрауличен серво контролен систем.

Контактирајте нѐ