+-86 519 87878918-
англискиEN
  • /img/kinds_of_color_masterbatch_series.jpg
  • /upfile/2020/02/29/20200229142931_844.jpg
  • /upfile/2020/02/29/20200229142941_378.jpg

Видови на серии во боја Masterbatch

Место на потекло:

Кина

Бренд име:

Wellвел

Потврдување:

ISO CE

 

Испраќам барање
  • детали за
  • Фабричко видео

инструкции:

Функционалната серија на главни серии продолжи да биде главната, тековните производи вклучуваат разни видови на функционална главна серија,

Црна главна серија, бела главна серија и главна серија на бои, итн. Нашиот производ е технички зрел

tсвојствата се многу стабилни и сигурни, добро прифатени од клиентите!

Главните технички параметри: 

 

модел

L / D

Забрза

капацитет

CJWH52

44-56

600-800rpm

300-500 кг / ч

CJWH65

44-56

600-800rpm

400-800 кг / ч

CJWH75

44-56

600-800rpm

500-1000 кг / ч

CJWH95

44-56

500-600rpm

600-1500 кг / ч

Белешка: Спецификациите може да се променат без претходна најава. 

Контактирајте не