+-86 519 87878918-
англискиEN
  • /img/lithium_battery_extruder_series_.jpg
  • /upfile/2020/02/29/20200229142643_235.jpg
  • /upfile/2020/02/29/20200229142657_888.jpg

Серија екструдер на батерии од литиум

Место на потекло:

Кина

Бренд име:

Wellвел

Потврдување:

ISO CE

Испраќам барање
  • детали за
  • Фабричко видео

инструкции:

Машината е главно прилагодена според производителите на производство, неодамна имаме успешна соработка

со многу клиенти и машина работат многу стабилно заради нашите предности во главните делови. 

Главните технички параметри:  

 модел

L / D

Забрза

 капацитет

CJWA95

64-68

500-600rpm

зависи од формулата

CJWA110

64-68

500-600rpm

зависи од формулата

 

 

Белешка: Спецификациите може да се променат без претходна најава. 

Контактирајте не