+-86 519 87878918-
англискиEN
  • /img/pc-sheet-extrusion-line-38.jpg

Линија за истиснување на лист за компјутер

Испраќам барање
  • детали за
  • Фабричко видео

Апликација и одлика

Градина, место за рекреација, украс и павилјон на ходникот; Внатрешни и надворешни украси во деловната зграда, curtид за завеси на модерната урбана зграда; про transparentирен контејнер за авијација, шофершајбната пред мотоциклот, авионот, возот, паробродот, подморницата, штитот на армијата и полицијата, телефонскиот штанд, патоказот за рекламирање, рекламата на куќите со ламби, експресниот пат и надземниот пат на градот заштитен екран за партиции.

ПА-брановидната плоча има заслуги за добра отпорност на атмосферски влијанија, отпорност на удар, високо пренесување на светлина.

Широко се користи во покривот за магацини и лесни конструкции, како што се базени со зачувување, скијачки терени, павилјони за одмор на станици и така натаму.

Контактирајте нѐ