+-86 519 87878918-
англискиEN
  • /img/pe_marine_pedal_extrusion_line.jpg

Линија за истиснување на ЈП морски педали

Место на потекло:

Кина

Бренд име:

Wellвел

Потврдување:

ISO CE

Испраќам барање
  • детали за
  • Фабричко видео

Опис:  

Пластичниот материјал што се користи во пластични риболовни сплавови е специјално дизајниран за морска аквакултура. Тоа е силен анти-стареењето и анти-ултравиолетовиот материјал. Потребно е да се додадат анти-стареењето, анти-оксидацијата, анти-ултравиолетовите и други специјални адитиви. Општо, може да се користи повеќе од 10 години без никакви проблеми. Новиот пластичен риболов сплав може да одолее на нападот на супер тајфунот и во моментов е најсоодветен материјал за морска аквакултура во крајбрежните градови.

Контактирајте не