+-86 519 87878918-
англискиEN
  • /img/pp-hollow-building-formwork-dual-out-extrusion-line-49.jpg

Линија за истиснување на двојни кофражни згради од PP шупливи

Испраќам барање
  • детали за
  • Фабричко видео

Апликација и одлика

ПП шупливи кофражни згради двојно ги истиснуваат линиите за истиснување Плоча и лист опрема Jwell Co., Ltd произведе PP една мувла двојно ја изработи производната линија за градење на образецот врз основа на традиционалната единствена производствена линија 915мм, што не само што може да ги задоволи побарувачката на големо производство и ниска енергија.

карактеристики

● Трислојна линија за производство на коекструзија

● Трислоен дистрибутер на композит

● повеќеслоен калап за решетки

● Три одделение одбор

● Комбиниран трактор

Machine Автоматска машина за сечење со фиксна должина

Контактирајте нѐ