+-86 519 87878918-
англискиEN
  • /img/pvc-single-screw-wpc-foaming-extrusion-line-15.jpg

ПВЦ линија со истиснување WPC (пенење) со истиснување

Испраќам барање
  • детали за
  • Фабричко видео

Производствената линија главно се користи за производство на панели на Greatидниот Wallид, wallидни панели, преградни wallsидови, изклинвам плоча, акустични панели, ограда на скали, ролетни, украсни, стапала и други производи од еко-дрво од пластика. Екструдерот со уникатен дизајн на завртки спречува суровина од голема смолкнување или преку пластифицирање, Како резултат на тоа, производите добиваат значителна текстура на дрвената површина и производ со карактеристики: без деформација, не-бледнее, спречување на пожар, антикорозија, анти- молец, анти-стареењето и
анти-УВ.

Контактирајте не