+-86 519 87878918-
англискиEN
  • /img/silicone_adhesive_series_.jpg
  • /upfile/2020/02/29/20200229142824_290.jpg
  • /upfile/2020/02/29/20200229142834_259.jpg

Серија силиконски лепила

Место на потекло:

Кина

Бренд име:

Wellвел

Потврдување:

ISO CE

Испраќам барање
  • детали за
  • Фабричко видео

инструкции:

Силиконска сериска опрема за лепило е секогаш еден од нашите супериорни производи, врз основа на години 

акумулација на клинологија и повратни информации од клиентите, силиконската опрема стана конкурентна

производи со докажана технологија, стабилно трчање и добра репутација.

Главните технички параметри: 

модел

Л / Д

Забрза

капацитет

CJWA77

48-64

600-700rpm

 

2000-2500 кг / ч

 

CJWA1000

 

48-64

600-700rpm

 

3000-4000 кг / ч

Белешка: Спецификациите може да се променат без претходна најава. 

Контактирајте нѐ