+-86 519 87878918-
англискиEN
  • /img/special_functional_extruder_series_.jpg
  • /upfile/2020/02/29/20200229142217_645.jpg
  • /upfile/2020/02/29/20200229142243_111.jpg

Специјална серија на функционални екструдери

Место на потекло:

Кина

Бренд име:

Wellвел

Потврдување:

ISO CE

Испраќам барање
  • детали за
  • Фабричко видео

инструкции:

Двојни екструдери со експлозија секогаш биле еден од нашите супериорни производи, Дизајнот на производот е разумно и богато искуство,

способен да им обезбеди на клиентите посигурно и сигурно решение за опрема за истиснување отпорна на експлозија,

Добиваме широки пофалби од индустријата и од нашите клиенти.

Контактирајте нѐ