+-86 519 87878918-
англискиEN

Вести

Ти си тука : Почетна / Вести

Првиот ден потпиша голем број синглови, JWELL сите покажуваат бренд привлечност!

Време: 2019-05-22

 

1.jpg

  • Меѓународната изложба за гума и пластика Chinaplas2019 се отвора на 21 мај.На првиот ден од изложбата, компанијата jinwei потпиша голем број нарачки, што целосно ја демонстрираше привлечноста на брендот на JWELL и привлече бројна публика.

2.jpg

3.jpgОбемот на изложбата на jinwei е без преседан, не само со повеќе од 140 излагачи, туку и со повеќе од 10 „супер“ опрема за истиснување, од кои многумина се сосема нови производи, и во категорија и во квалитет, далеку подобри од другите изложувачи.

4.jpg

5.jpg

6.jpg

7.jpg

 Обемот на изложбата на jinwei е без преседан, не само со повеќе од 140 излагачи, туку и со повеќе од 10 „супер“ опрема за истиснување, од кои многумина се сосема нови производи, и во категорија и во квалитет, далеку подобри од другите изложувачи.Опрема за машини Jinwei ќе биде многу внимание каде и да се појави, страницата донесе голем број на опрема на првиот ден е потпишан намера за пред-купување.Со најжешките перформанси на пазарот, машините jinwei ја толкуваат страста и шармот на производителите на брендови JWELL.

8.jpg

9.jpg

10.jpg

На местото на шоуто за подигање, вработените ќе дадат сеопфатен вовед во главните перформанси, производствениот процес и полињата за примена на опремата.Дозволете им на посетителите да бидат сведоци на изработката на квалитетот на машините за jinwei.Во исто време, во процесот на набудување, грижата за клиентот за квалитетот на опремата, услугата по продажбата, далечинско дебагирање и други проблеми што треба да се објаснат и објаснат.Со сеопфатно прикажување на квалитет и искуство со ситуациона текстура, секој гостин на местото на настанот може да почувствува како непрекината потрага по машината на jinwei за квалитетот на опремата и контролата на деталите.

11.jpg

12.jpg

13.jpg

14.jpg

На првиот ден од популарната изложба на гума и пластика Chinaplas2019, машината jinwei сфати добар почеток и им донесе на потрошувачите сосема нови производи и технологии, овозможувајќи им на клиентите контакт со нулта далечина со производите, технологиите и решенијата на jinwei во штандот 1.1f01.

15.jpg

16.jpg

17.jpg

18.jpg

 За повеќе информации, продолжете да обрнувате внимание на динамиката на машините за jinwei, подобро е да ја посетите нашата изложбена страница (бр. Штанд: 1.1f01)!Willе продолжиме со расположение

19.jpg

Контакт: Мишел ианг

mail:[заштитена по е-пошта]

Whatsapp / Wechat / Line / Skype / Телефон:+ 86 18851210802