+ 86 18851210802
AlbanianEN
  • /img/abs_hipspmma_refrigerator_plate_sanitaryware_plate_extrusion_line.jpg
  • /upfile/2019/02/28/20190228163207_793.jpg

ABS, HIPS, Pjatë frigoriferi PMMA, Linja e nxjerrjes së Pjatës Sanitare

Vendi i origjinës:

Kinë

Brand Name:

Mirë

Certifikim:

CE ISO

HETIM
  • Detaje
  • Video Fabrika
  • Përparësia konkurruese
  • PAKETIMI & Dërgimi

Përshkrim: 

ABS, HIPS, Pjatë frigoriferi PMMA, Linja e nxjerrjes së Pjatës Sanitare:

JWELL provides the leading plate extrusion lines with large output and low energy consumption, the lines are equipped with concentrated material feeding system and automatic stacker, its automatic production function reduce the cost of processing and improve product quality highly. This extrusion line is popular in our customers.

 

specifikimet: 

 Model

JW120 / 70 / 60-2200

JW120 / 60 / 45-1800

JW160/60-2200

material

ABS、PMMA

ABS、PS、HIPS

ABS、PS、HIPS

 Specifikimi i ekstruderit

Ø120/38,70/35,60/35

Ø120/38,60/35,45/35

Ø160/38,60/35

 Shtresa e bashkë-nxjerrjes

A / B / C / B / A

A / B / C

A / B, A / B / A

 Gjerësia e produkteve

2200mm

1800mm

2200mm

 Products thickness

2-8mm

1-6mm

1-6mm

 Kapaciteti (maks.)

600Kg / h

550Kg / h

1200Kg / h

 

Shënim: Specifikimet mund të ndryshojnë pa njoftim paraprak.

 

Aplikimet: 

Refrigerator board:It has wide application in production of refrigerator door and inner gallbladder, drawers, water dispensers, etc.

Sanitaryware plate:It is widely applied in the field of bath products, such as the bathtub, the shower cabinet, the vapor room, washing bowl, etc.

Advertising board:This board is mainly used in guiding board, machinery sign, advertisement decoration, indoor decoration and so on.

Baggage plate:It is mainly applied in field of draw-bar boxes, luggage cases, recreation bags, etc.

Car plate:It is mainly used for producing tops of cars and buses, instrument boards, backrest, car doors, window frames, shells of the motorcycles, golf vehicles, et

1. Jwell është prodhuesi më i madh i makinerive të nxjerrjes plastike në Kinë. Ne punojmë ngushtë me markën e famshme botërore, pajisjet tuaja gjithashtu mund të pajisen me çdo markë përbërëse që dëshironi.

2. Jwell ka linjë testimi të nxjerrjes së vidhave të dyfishta parrel dhe linjë testimi me një vidë. Laboratori ynë i testimit ju ndihmon të provoni nën drejtime realiste të prodhimit, si dhe të përmirësoni më tej teknologjinë tuaj të përpunimit përmes testit tonë dhe t'ju ndihmojë të zgjidhni llojin e duhur të pajisjes.

3. Duke punuar me Jwell, mund të jeni të sigurt se kërkesat tuaja të shërbimit dhe mirëmbajtjes do të dokumentohen saktë dhe se keni ekzaktësisht burimet dhe aftësitë e duhura në vend përpara fillimit. Ekipi ynë me përvojë do të punojë me ju për të identifikuar njerëzit, burimet dhe dokumentacionin e procesit që ju nevojitet për të mbështetur aktivitetet tuaja të mirëmbajtjes.
4. Jwell ofron trajnim teknik, drejtimi dhe sisteme për punonjësit dhe inxhinierët nga furnizuesit nga e gjithë bota.

Të gjitha makineritë janë të paketuara nga ekipi ynë profesional, do të paketohen me paletë druri. Për disa pjesë këmbimi të rëndësishme, ne do të paketojmë me kutinë prej druri.

Na Kontaktoni