+ 86-519 87878918-
AlbanianEN
  • /img/apet_petg_cpet_sheet_extrusion_line.jpg
  • /upfile/2019/02/28/20190228165849_235.jpg

Linja e nxjerrjes së fletës APET PETG CPET

Vendi i origjinës:

Kinë

Brand Name:

Mirë

Certifikim:

CE ISO

HETIM
  • Detaje
  • Video Fabrika
  • Përparësia konkurruese
  • PAKETIMI & Dërgimi

Përshkrim: 

Shtë një nga linjat më të përparuara të prodhimit me teknologji dhe stabilitet të pjekur në Kinë. Krahasuar me pajisjet e tjera të të njëjtit lloj, është mbi 30% më e lartë në efikasitetin e përgjithshëm. Kjo linjë është gjithashtu e përshtatshme për PS, PP, PE gjithashtu.

 

specifikimet: 

 

Model

Shumë shtresë

Shtresë e vetme

Shumë efikas

Spcifikimi i ekstruderit

JW120/65-1000

JW120-1000

JW120-1500

Trashësia e produktit

0.2-1.5mm

0.15-1.5mm

0.15-1.5mm

Fuqia kryesore motorike

110kw / 45kw

110kw

160kw

Kapaciteti maksimal

500kg / h

450kg / h

800kg / h

 

Shënim: Specifikimet mund të ndryshojnë pa njoftim paraprak.

 

Aplikimet: 

PETG quhet PET me temperaturë të ulët, është një material i ri paketimi miqësor me mjedisin me karakteristika të tilla si shkëlqimi i lartë, transparenca e mirë, vetia e shkëlqyer e barrierës, vetë-ngjitja, e cila përdoret për lidhjen e zamit dhe përpunimin me frekuencë të lartë.

CPET është një lloj PET i modifikuar. Me rezistencë të mirë ndaj temperaturës së lartë, zakonisht përdoret për paketim në furrë me mikrovalë.

Fletë grila optike stereoskopike PET: Mund të jetë një paketë e klasit të lartë për kozmetikë, ilaçe, duhan dhe alkool dhe mallra të zakonshme të tilla si shkrimi, reklama, postera dhe të gjitha llojet e kartave.

1. Jwell është prodhuesi më i madh i makinerive të nxjerrjes plastike në Kinë. Ne punojmë ngushtë me markën e famshme botërore, pajisjet tuaja gjithashtu mund të pajisen me çdo markë përbërëse që dëshironi.

2. Jwell ka linjë testimi të nxjerrjes së vidhave të dyfishta parrel dhe linjë testimi me një vidë. Laboratori ynë i testimit ju ndihmon të provoni nën drejtime realiste të prodhimit, si dhe të përmirësoni më tej teknologjinë tuaj të përpunimit përmes testit tonë dhe t'ju ndihmojë të zgjidhni llojin e duhur të pajisjes.

3. Duke punuar me Jwell, mund të jeni të sigurt se kërkesat tuaja të shërbimit dhe mirëmbajtjes do të dokumentohen saktë dhe se keni ekzaktësisht burimet dhe aftësitë e duhura në vend përpara fillimit. Ekipi ynë me përvojë do të punojë me ju për të identifikuar njerëzit, burimet dhe dokumentacionin e procesit që ju nevojitet për të mbështetur aktivitetet tuaja të mirëmbajtjes.
4. Jwell ofron trajnim teknik, drejtimi dhe sisteme për punonjësit dhe inxhinierët nga furnizuesit nga e gjithë bota.

Të gjitha makineritë janë të paketuara nga ekipi ynë profesional, do të paketohen me paletë druri. Për disa pjesë këmbimi të rëndësishme, ne do të paketojmë me kutinë prej druri.

NA KONTAKTONI