+ 86-519 87878918-
AlbanianEN
  • /img/asa_film_extrusion_line.jpg
  • /upfile/2019/02/27/20190227142127_861.jpg
  • /upfile/2019/02/27/20190227142132_801.jpg
  • /upfile/2019/02/27/20190227142139_449.jpg

Linja e nxjerrjes së filmit ASA

Vendi i origjinës:

Kinë

Brand Name:

Mirë

Certifikim:

CE ISO

HETIM
  • Detaje
  • Video Fabrika
  • Përparësia konkurruese
  • PAKETIMI & Dërgimi

Përshkrim: 

Filmi ASA përdoret për paketim dhe për petëzim. Paketimi plastik dhe produktet e paketimit plastik po bëhen gjithnjë e më shumë të njohura në treg, veçanërisht paketimi i përbërë plastik i butë dhe veshja sipërfaqësore e materialeve të ndërtimit

 

specifikimet: 

Model

JWS90-1500

material

Material ASA

Gjerësia e produktit

1400mm

Trashësia e produktit

0.05-0.15mm

Specifikimi i ekstruderit

JWS90 / 30

Kapaciteti (Max)

150-180kg / h

Shënim: Specifikimet mund të ndryshojnë pa njoftim paraprak.

 

Përparësia konkurruese: 

Për shkak të vetisë së tij të jashtëzakonshme kundër plakjes, filmi ASA përdoret gjerësisht në fushën e pllakave të çatisë. Në procesin e mbulimit të pllakave, mund të arrijë përbërje termike on-line, me trashësi uniforme, pa ndryshim ngjyrash dhe forcë të lartë lidhëse. Ai kapërcen ndryshimi i ngjyrave të përbërjes tradicionale të bashkë-nxjerrjes ASA, dhe gjithashtu zvogëlon koston e lëndës së parë.

1. Jwell është prodhuesi më i madh i makinerive të nxjerrjes plastike në Kinë. Ne punojmë ngushtë me markën e famshme botërore, pajisjet tuaja gjithashtu mund të pajisen me çdo markë përbërëse që dëshironi.

2. Jwell ka linjë testimi të nxjerrjes së vidhave të dyfishta parrel dhe linjë testimi me një vidë. Laboratori ynë i testimit ju ndihmon të provoni nën drejtime realiste të prodhimit, si dhe të përmirësoni më tej teknologjinë tuaj të përpunimit përmes testit tonë dhe t'ju ndihmojë të zgjidhni llojin e duhur të pajisjes.

3. Duke punuar me Jwell, mund të jeni të sigurt se kërkesat tuaja të shërbimit dhe mirëmbajtjes do të dokumentohen saktë dhe se keni ekzaktësisht burimet dhe aftësitë e duhura në vend përpara fillimit. Ekipi ynë me përvojë do të punojë me ju për të identifikuar njerëzit, burimet dhe dokumentacionin e procesit që ju nevojitet për të mbështetur aktivitetet tuaja të mirëmbajtjes.
4. Jwell ofron trajnim teknik, drejtimi dhe sisteme për punonjësit dhe inxhinierët nga furnizuesit nga e gjithë bota.

Të gjitha makineritë janë të paketuara nga ekipi ynë profesional, do të paketohen me paletë druri. Për disa pjesë këmbimi të rëndësishme, ne do të paketojmë me kutinë prej druri.

NA KONTAKTONI