+ 86-519 87878918-
AlbanianEN

Lajme

Ti je ketu : Fillimi / Lajme

CHINAPLAS2019 Pajisje të shkëlqyera- Makinë e derdhjes me dy shtresa

Koha: 2019-05-15

1.jpg

2.jpg

Chinaplas2019 金纬机械与您相约1.1F01和 11.1K41

  karakteristika

 

 

1, suitableshtë i përshtatshëm për produktin e të gjitha llojeve të produkteve të derdhjes së derdhjes nga 15 në 30L, përdorimi i kokës së tipit të grumbulluar me dy shtresa, nën strukturën e fryrjes, njësia e dytë e ftohjes me ajër, shpërthimi automatik në internet, peshimi në internet i produkteve, testimi i rrjedhjes , transport. Mund të zvogëlojë kostot e punës dhe të rrisë efikasitetin e prodhimit.

 

1.jpg

 

2, Miratimi i sistemit të kontrollit të automatizimit B & R mbështet operacionin e ndarjes së kohës me shumë detyra, shkallë të lartë të automatizimit, sistemin e kontrollit të trashësisë prej 400 pikësh, valvulë servo ATOS, kontroll të saktë të trashësisë së parisonit.

 

 

 

3. Sistemi hidraulik përdoret si sistem elektro-hidraulik servo drive duke kontrolluar shpejtësinë dhe çift rrotullues të motorit për të siguruar rrjedhje dhe presion të saktë, më shumë kursim të energjisë sesa pompat e zakonshëm motorikë rreth 50%, gjithashtu mund të zvogëlojë temperaturën e vajit hidraulik, të zgjasë hidraulikun jeta e pajisjeve, zhurma e sistemit të energjisë zvogëlohet me më shumë se 10 decibel.

4. Korniza e pllakës së mykut është miratuar një strukturë pa lidhëse, e cila ka karakteristikat e fiksimit uniform, forcës së madhe të kapjes së mykut, kapacitetit të madh dhe çmontimit dhe montimit të lehtë. Duke përdorur sistemin servo dhe kontrollin elektronik të sundimtarit, mund të arrini lëvizje të butë të heshtjes së devijimit Me

 

Kontakti: Michelle Jiang

Mail:[email mbrojtur]

Whatsapp/Wechat/Line/Skype/Telefon:+ 86 18851210802