+ 86-519 87878918-
AlbanianEN

Lajme

Ti je ketu : Fillimi / Lajme

CHINAPLAS2018 Pajisje të shkëlqyera- Makinë e derdhur e plotë elektrike

Koha: 2018-04-24

Suzhou Jwell Makineri plastike Co, Ltd, do të shfaqë një makinë të zhvilluar JWZ-EBM-850S krejtësisht elektrike të derdhur me goditje @8.1D85. Pres me padurim vizitën tuaj.

Linja e prodhimit mund të plotësojë kërkesat për pastërtinë e makinave dhe produkteve në industrinë ushqimore, mjekësore, farmaceutike dhe sanitare. Krahasuar me makinën tradicionale të derdhjes së goditjes hidraulike, makina e derdhjes me goditje tërësisht elektrike miraton motor të plotë servo, kursimi i energjisë është rreth 30%, pa rrjedhje vaji, zhurmë të ulët, duke e mbajtur punëtorinë të pastër dhe të rregullt; funksionimi i pajisjeve është më i qëndrueshëm, me saktësi më të lartë, pozicionim Më i saktë, më i shpejtë dhe më efikas.

Formë 1 、 (Platen lëvizëse 850mm, stacion i vetëm, një deri në katërmbëdhjetë 170mm qendër) myk Lëndët e para, plastifikimi, nxjerrja, lëvizja e pllakës dhe shtrëngimi dhe fryrja janë të gjitha të nxitura nga servo motorë me performancë të lartë, duke zëvendësuar plotësisht teknologjinë tradicionale të drejtimit hidraulik, më shumë energji kursimi dhe mbrojtja e mjedisit.

2 、 Sistemi servo drive dhe sistemi kompjuterik industrial përdorin produktet e B & R me performancë të lartë për t'iu përgjigjur plotësisht kërkesave të konsumatorëve për pajisje të larta.

3 、 Lëvizja dhe shtrëngimi i pllakës miraton motorin servo të plotë, duke bashkëpunuar me boshtin e gungës dhe mekanizmin e shufrës lidhëse, duke optimizuar kurbën e lëvizjes përmes teknologjisë profesionale, pastaj deri në lëvizjen e shpejtë dhe të qëndrueshme të funksionimit. Ky prototip mund të funksionojë me pilot në fabrikën e klientit aktual për krahasim.