+ 86-519 87878918-
AlbanianEN

Lajme

Ti je ketu : Fillimi / Lajme

CHINAPLAS2018 Pajisje të shkëlqyeshme- Linja e nxjerrjes së dyshemesë së butë LVT të përbërë

Koha: 2018-04-20

LVT dysheme e butë e përbërë nga ekstruder i nxjerrjes së materialit bazë të dyshemesë, pastaj përmes një grupi prej gjashtë rullash për materialin bazë dhe makineri të përbërë të shtresës së printimit, shtresa rezistente ndaj konsumit, shtresa e përbërjes në të njëjtën kohë, përmes tensionit të rrotullimit, shtresa rezistente ndaj konsumit e saktë Kontrolli i ngrohjes paraprake, vëllimi nuk rrudhet, nuk zvogëlohet, deformimi, përbërja e nxjerrjes efikasitet i lartë i prodhimit, cilësia e produktit është e qëndrueshme.

 

1 、 E Gjelbër dhe Mbrojtja e Mjedisit
 
2, Super i lehtë dhe i hollë
 
3, Super rezistencë ndaj konsumit
 
4, elasticitet i lartë dhe rezistencë ndaj goditjes
 
5 、 Super rezistencë rrëshqitëse
 
6, Rezistenca ndaj zjarrit dhe flaka
 
7 proof I papërshkueshëm nga uji dhe i papërshkueshëm nga lagështia
 
8 、 E lehtë për prerje dhe bashkim 
 
9, Instalim i lehtë
 
10 ould Mund të petëzohet direkt me dysheme WPC
 
Linja e prodhimit të dyshemeve të përbëra të tapës LVT është zhvilluar nga Changzhou Jwell Plate & Sheet Equipment Co, LTD përmes inovacionit të vazhdueshëm, i cili mund të zëvendësojë mënyrën e prodhimit të makinës tradicionale të petëzimit. Kjo linjë prodhimi ka funksionin e kompozitimit on-line, stampimin on-line, kalitjen on-line, etj. Kjo linjë ka përparësinë e zënies së dyshemesë së vogël, efikasitetit të lartë të prodhimit, funksionimit të lehtë, etj.
Linja ekstrudimi on-line:
1.1 Nxjerrësi: SJZ80/156 (Fuqia 75KW)
1.2 Kapaciteti i nxjerrjes: 2600 metra katrorë/ditë.

Mold:
2.1 Myku i kontrolluar nga shiriti rezistent ndaj rrjedhës, i cili mund të sigurojë rregullim të shpejtë dhe dalje në mënyrë të barabartë.
2.2 Mund të rregullojë mirë buzën e sipërme dhe të poshtme të mykut për të kontrolluar më mirë trashësinë e produktit.
3. Makinë formuese e përbërë me gjashtë rrotulla:
3.1 Përdorni modelin e përbërë të seksionit, i cili mund të zvogëlojë shtrirjen e materialit të petëzimit të sipërfaqes.
3.2 Rolli novator kalimtar i ngrohjes mund të sigurojë forcën e përbërjes të një shtrese të trashë rezistente ndaj konsumit.
3.3 Dizajni i mirë i instalimit të rulit të stampimit mund të sigurojë efektin e mirë të stampimit dhe më shumë komoditet për të ndryshuar rulin.
Njësia e kalitjes dhe thithjes së ujit nga ngarkesa.
 
4.1Përmes modelit të kalitjes on-line, mund të kontrolloni në mënyrë efektive rrafshimin dhe tkurrjen e produktit.
4.2 Përmes modelit të kalitjes on-line, mund të kontrolloni në mënyrë efektive rrafshimin dhe tkurrjen e produktit.
5. Prerës automatik i fiksimit të gjatësisë.
5.1 Hyrja e prestarit ka modelin e ngarkesës ndihmëse, e cila mund të kontrollojë më mirë qëndrueshmërinë e bordit të prestarit.
5.2 Dizajni i veçantë i prerjes mund të zvogëlojë grimcat e faqes fundore të produktit sa më shumë që të jetë e mundur.
5.3 Funksioni i fiksimit automatik të gjatësisë mund të operohet lehtë dhe të ketë saktësi të lartë të prerjes.

Tel:0519-87878918
Shto: Nr.118, shangshang Road, Liyang, qyteti Changzhou, Kinë