+ 86-519 87878918-
AlbanianEN

Lajme

Ti je ketu : Fillimi / Lajme

CHINAPLAS2018 Pajisje të shkëlqyeshme-Linja e bashkë-ekstruderit PVC me tre shtresa

Koha: 2018-04-18

Suzhou JWELL Machinery Co, Ltd, do të tregojë PVC Tre shtresa linjë tubash bashkë-ekstrudues në stendën H6.1D65, duke pritur me padurim vizitën tuaj

Linja përdori dy grupe ekstruderësh konik SJZ për të bërë tub PVC me tre shtresa. Shtresa e mesme përdori material shkumues PVC+ me kalcium të lartë ose PVC.
Nxjerrësi përdori JWELL vidë dhe fuçi aliazh rezistente ndaj konsumit; Ushqyes i përdorur me dy vida me qëndrueshmëri ushqimi dhe urë kundër pluhurit. Kutia e ingranazhit vertikal të montimit optimizon skemën e ftohjes së kutisë së shpejtësisë, dhe temperatura e përgjithshme e kutisë së shpejtësisë është edhe mo

ptimizoi modelin e mykut me tre shtresa PVC, me pamjen e izolimit dhe mbrojtjes anti-perm; Rruga e brendshme e rrjedhjes është e lëmuar shumë nga kromimi, rezistente ndaj konsumit dhe rezistente ndaj korrozionit; Convenientshtë i përshtatshëm për t'u hequr dhe

Rezervuar vakumi me dy faza, kontroll i pavarur i frekuencës, alarm alarmi i shkallës së vakumit; Njësia e tërheqjes me shumë kthetra, motori servo, siguron prodhim të qëndrueshëm të forcës tërheqëse të lartë, pa dhëmbëzim dhe pa rrëshqitje.
Makina prerëse miraton pajisje fiksuese rrotulluese për t'u përshtatur me diametra të ndryshëm të tubave dhe për të shmangur telashet e zëvendësimit të shpeshtë të kapëseve. Pajisur me një mekanizëm të ri të rregullueshëm të pllakëzimit, ai mund të rregullojë madhësinë e shtrembërimit sipas madhësisë së diametrit të tubit dhe trashësisë së murit. Pajisja e mbyllur e thithjes, efekti është më i mirë.
Konzola interaktive e lëvizshme njeri-makinë, kontroll i centralizuar PLC i linjës së plotë, i pajisur me njehsor të ekranit të konsumit të energjisë.

Produktet përdoren në shtresën thelbësore të tubit të kullimit të shkumëzuar me zhurmë të lartë pengese, tubi i shtresës së shkumëzimit bazë me linjat spirale të murit të brendshëm me

 

Tel:0512-5311818
FAKS : 0512-53115858 
Suzhou JWELL Makineri Co, Ltd 
SHTO: NR.18, Dong a Road, Zona Industriale Chengxiang, Taicang, Suzhou City, Kinë