+ 86-519 87878918-
AlbanianEN

Lajme

Ti je ketu : Fillimi / Lajme

CHINAPLAS2019 Pajisje të shkëlqyeshme- TPU Line Extrusion Film CHINAPLAS2019 Excellent

Koha: 2019-05-16

1.jpg

 

KINAPLAS 橡塑 展

开幕 还有

5 ditë!

 

8.jpg

Chinaplas2019 金纬机械与您相约1.1F01和 11.1K41

karakteristika

 

 

 

1,Njësia e avancuar e tharjes dhe tharjes është e pajisur për të siguruar cilësi të qëndrueshme, asnjë flluskë nuk do të ekzistojë në plastikë e cila ndihmon transparencën e produktit përfundimtar. Dy palë dy stacione unwinder ofrohen për një shtresë hapash, të cilat përmirësojnë funksionimin fleksibël të makinës dhe ulin koston e prodhimit.

9.jpg

 

 

2,Bazuar në lëndën e parë të konsumuar, Jwell përdor plotësisht përvojën e tij të prodhimit dhe testimit të vidave afatgjata, ne zhvillojmë 50 65 75 90 105 110 130 30 vida me LD 33 36 XNUMX për të nxjerrë të gjitha llojet e materialit TPU. Performanca e nxjerrjes është shumë efikase dhe presioni është mjaft i qëndrueshëm. Vida e lyerjes dhe lyerjes ka jetë të gjatë dhe plastifikim të mirë, të cilat ndihmojnë për të hequr syrin e peshkut të produktit.

10.jpg

 

3,TPU T-die e bërë nga kompania Jwell miraton çelikun e mykut të markës Gjermani. Fortësia dhe qëndrueshmëria e presionit arrijnë standardet ndërkombëtare. Fisheku i integruar i nxehtësisë ndihmon në kontrollin e saktë të temperaturës së mykut të secilës zonë. Rrjedha e tij e nxjerrjes është uniforme dhe e lehtë për tu rregulluar dhe operuar. Përpunimi i mirë nga CNC nga Gjermania, Koreja, Japonia dhe i dizajnuar mirë i kanalit të brendshëm T-die nga rrjedha dixhitale e simulimit 3D punojnë së bashku për cilësi të mirë.

 

11.jpg

 

4,Metoda e ftohjes e tipit tre rul është miratuar, dhe sipërfaqja e rulit është përshtatur posaçërisht për TPU duke veshur shtresën anti-ngjitëse, shuarjen mat, etj.

Pjesa e brendshme e tre rrotullave ftohet me ujë, dhe dizajni i veçantë i vrapuesit ka diferencë jashtëzakonisht të ulët të temperaturës në sipërfaqen e rulit, gjë që siguron ftohje uniforme të produktit dhe më pak tolerancë ndaj trashësisë. Sistemi i pavarur i kontrollit të lakut, i cili mund të kontrollojë saktësisht temperaturën e secilit rul, kontrolli i pavarur servo motor japonez, të rregullojë lirshëm shpejtësinë dhe të ndihmojë procesin e personalizuar.

12.jpg

 

5,Hulumtimi dhe zhvillimi profesional i dredha-dredha me shumë gjenerata, ndërrimi falas i dredha-dredha qendrore dhe dredha-dredha e fërkimit, kursimi i fuqisë punëtore, rritja e shpejtësisë së linjës, tensioni unik i kontrollit të procesit, plotësimi i kërkesave të ndryshme të klientëve.

 

13.jpg

14.jpg

Ne kemi shumë makina TPU në fabrikën tonë gati për t'u dorëzuar, klient i mirëpritur në mbarë botën për të na vizituar.

 

Kontakti: Michelle Jiang

Mail:[email mbrojtur]

Whatsapp/Wechat/Line/Skype/Telefon:+ 86 18851210802