+ 86-519 87878918-
AlbanianEN

Lajme

Ti je ketu : Fillimi / Lajme

CHINAPLAS2019 Pajisje të shkëlqyera-Linja e prodhimit të një modeli të dyfishtë të prizës PP Hollow Building Template

Koha: 2019-05-16

1.jpg

2.jpg

  Një linjë e prodhimit të modelit të ndërtesës PP të zbrazët me myk 

 

 

La Linja e prodhimit të një modeli ndërtimi PP të zbrazët me një myk të dyfishtë është produkti i ri i lançuar nga tableta Changzhou jwell Equipment Manufacturing Co, Ltd në bazë të linjës tradicionale të prodhimit të vetëm 915mm, e cila është vazhdimisht inovative dhe e verifikuar vazhdimisht. Ai kënaq prodhimin e lartë dhe konsumin e ulët të energjisë, dhe në të njëjtën kohë, arrin stabilitetin më të mirë të cilësisë së produktit.

Karakteristike:

1. Linja e prodhimit ka përparësitë e prodhimit të lartë, konsumit të ulët të energjisë, kursimit të zonës së prodhimit dhe punës, dhe prodhimi ditor mund të arrijë më shumë se 1000 copë.

2. E gjithë linja ka teknologji të përparuar, linjë prodhimi të shpejtë, ekstruder të kursimit të energjisë dhe efikas, vëllim të lartë të nxjerrjes, plasticizim të mirë dhe transport të qëndrueshëm.

3. Dizajni unik i pllakës, pllakës së vendosjes, sistemit të ftohjes dhe sistemit të vakumit siguron ftohje me shpejtësi të lartë dhe vendosjen e nxjerrjes, nxjerrjes së qëndrueshme dhe funksionimit më të përshtatshëm.

4. Dizajni unik strukturor siguron që sipërfaqja e produktit të mos shtrembërohet dhe butësia të plotësojë kërkesat e ndërtimit.

5. Linja e prodhimit mund të realizojë bashkë-nxjerrje të njëanshme ose të dyanshme, të bashkë-ekstrudojë materiale nano-aliazh dhe shtresë ngadalësuese të flakës në sipërfaqen e shabllonit, dhe të përmirësojë performancën e modelit.

 

 

 

Advantage:

1. Me rrëshirë polipropileni (PP) si material bazë, produkti është më miqësor ndaj mjedisit.

2. Sipërfaqe e lëmuar dhe e lëmuar, efekt i mirë hedhës; pa thithje lagështie, pa deformim, pa myk, zhytje afatgjatë në ujë pa shtresim, pa flluska, qëndrueshmëri në madhësinë e pllakës.  

3. Lehtë për tu përpunuar, vertikale dhe horizontale mund të lidhen në mënyrë arbitrare, demoulding është e lehtë, pa larjen e agjentit të formimit, prekja e shabllonit mund të bjerë, të shkurtojë orët e punës, të kursejë fuqi punëtore dhe të përshpejtojë përparimin e projektit. 

4. Rezistenca ndaj acideve dhe alkaleve, rezistenca ndaj korrozionit, shumë e përshtatshme për zonat bregdetare, minierat, muret e detit dhe digat dhe aplikimet e tjera inxhinierike, përdorimi dhe ruajtja nuk kanë nevojë të bëjnë ndonjë trajtim anti-korrozioni, nuk ndotin sipërfaqen e betonit.  

5. Qarkullimi mund të përdoret më shumë se 50 herë, dhe jeta e shërbimit është e gjatë.  

6. Produktet e mbeturinave mund të riciklohen dhe ripërpunohen, dhe lëndët e para të ricikluara mund të shfrytëzohen plotësisht. Krahasuar me formwork druri dhe kompensatë bambu, kostoja e produkteve të mbeturinave është më e ulët dhe kostoja e ndërtimit mund të ulet shumë.

4.jpg

Kontakti: Michelle Jiang

Mail:[email mbrojtur]

Whatsapp/Wechat/Line/Skype/Telefon:+ 86 18851210802