+ 86 18851210802
AlbanianEN
  • /img/cjwh_high_torque_series_twin_screw_extruder.jpg
  • /upfile/2020/02/29/20200229143333_272.jpg
  • /upfile/2020/02/29/20200229143351_946.jpg

Extruder me vidë binjake seri me çift rrotullues të lartë CJWH

Vendi i origjinës:

Kinë

Brand Name:

Mirë

Certifikim:

ISO CE

HETIM
  • Detaje
  • Video Fabrika
  • Përparësia konkurruese
  • PAKETIMI & Dërgimi

Përshkrim:


Ekstuderi me vidë binjake CJWH Seria me Çift rrotullues të Lartë përcaktohet si tip çift rrotullues i lartë i cili aplikacion për modifikim,

filtër reaksioni, formim i nxjerrjes, etj. Mund të takohet me disa prerës të mesëm dhe të lartë me përmirësime 

kërkesa për kapacitet dhe cilësi. .shtë reputacion i mirë praktik, i qëndrueshëm dhe i marrë.

 

specifikimet:

Model

Diametri (mm)

L/D

Shpejtësia e vidës (rpm / min

Fuqia motorike (kw

Çift rrotullues për bosht (Nm

Çift rrotullues specifik (T / A3

Diapazoni i kapacitetit (kg / orë

GJK35

35.6

24-68

600

30

235

8.7

75-150

1000

45

8.7

110-220

GJK40

41.1

24-68

600

45

357

8.7

110-220

1000

75

8.7

190-380

GJK52

51.4

24-68

600

90

692

8.7

220-440

900

132

8.7

330-660

GJK65

62.4

24-68

600

160

1224

8.7

400-800

900

 

220

 

8.7

 

550-1100

 

 

GJK75

71.0

 

 

 

24-68

 

600

 

220

 

1880 年

8.7

 

550-1100

 

800

 

315

8.7

 

800-1600

 

GJK85

 

81.0

 

 

24-68

 

 

600

 

315

2713

8.7

 

800-1600

 

800

 

450

 

8.7

 

1100-2200

 

GJK95

 

 

93.0

 

 

24-68

 

 

600

 

500

 

4131

8.7

 

1250-2500

 

700

 

600

 

8.7

 

1500-3000

 

GJK110

108.0

 

 

24-68

 

 

500

 

630

 

6346

8.7

 

 

1500-3000 1500-3000

 

 

600

 

800

 

8.7

 

 

2000-4000

GJK120

 

120.0

 

 

 

24-68

500

 

900

 

8705

8.7

 

 

2250-4500

 

600

 

1000

 

8.7

 

 

2500-5000

 

GJK135

 

 

132.0

 

 

 

24-68

 

400

 

900

 

11586

8.7

 

 

2250-4500

 

500

 

1200

 

8.7

 

 

3000-6000

 

Shënim: Specifikimet mund të ndryshojnë pa njoftim paraprak.

1. Jwell është prodhuesi më i madh i makinerive të nxjerrjes plastike në Kinë. Ne punojmë ngushtë me markën e famshme botërore, pajisjet tuaja gjithashtu mund të pajisen me çdo markë përbërëse që dëshironi.

2. Jwell ka linjë testimi të nxjerrjes së vidhave të dyfishta parrel dhe linjë testimi me një vidë. Laboratori ynë i testimit ju ndihmon të provoni nën drejtime realiste të prodhimit, si dhe të përmirësoni më tej teknologjinë tuaj të përpunimit përmes testit tonë dhe t'ju ndihmojë të zgjidhni llojin e duhur të pajisjes.

3. Duke punuar me Jwell, mund të jeni të sigurt se kërkesat tuaja të shërbimit dhe mirëmbajtjes do të dokumentohen saktë dhe se keni ekzaktësisht burimet dhe aftësitë e duhura në vend përpara fillimit. Ekipi ynë me përvojë do të punojë me ju për të identifikuar njerëzit, burimet dhe dokumentacionin e procesit që ju nevojitet për të mbështetur aktivitetet tuaja të mirëmbajtjes.
4. Jwell ofron trajnim teknik, drejtimi dhe sisteme për punonjësit dhe inxhinierët nga furnizuesit nga e gjithë bota.

Të gjitha makineritë janë të paketuara nga ekipi ynë profesional, do të paketohen me paletë druri. Për disa pjesë këmbimi të rëndësishme, ne do të paketojmë me kutinë prej druri.

Na Kontaktoni