+ 86-519 87878918-
AlbanianEN
  • /img/cjwv_large_volume_series_twin_screw_extruder.jpg
  • /upfile/2020/02/29/20200229143230_158.jpg
  • /upfile/2020/02/29/20200229143243_247.jpg

Extruder me vidë binjake seri me vëllim të madh CJWV

Vendi i origjinës:

Kinë

Brand Name:

Mirë

Certifikim:

ISO CE

 

HETIM
  • Detaje
  • Video Fabrika
  • Përparësia konkurruese
  • PAKETIMI & Dërgimi

Udhëzime: 

Extruder me vidë binjake seri me vëllim të madh CJWV i cili përcaktohet si tip i zakonshëm dhe ka vëllim më të madh të lirë.

Ky aplikim makine në mbushje të lartë etj., Ka karakteristikat e efikasitetit të lartë, kapacitetit të lartë dhe funksionimit të qëndrueshëm

dhe pritëm mirë vlerësimet e larta të klientit tonë.

 

Parametrat kryesore teknike: 

 

Model

diametër

mm

L/D

Vidhos (rpm / min

fuqia motorike(Kw

Bosht rrotullues Nm

Çift rrotullues specifik

T / A3

Diapazoni i kapacitetit (kg / orë

GJKV44

42.6

24-68

600

37

308

8.7

150-300

800

55

220-440

GJKV55

53.2

24-68

600

75

596

8.7

300-600

800

110

440-880

GJKV66

64.0

24-68

600

132

1055

8.7

530-1060

800

185

740-1480

GJKV77

74.0

24-68

600

200

1620

8.7

800-1600

800

250

1000-2000

GJKV86

83.6

24-68

600

280

2337

8.7

1100-2200

800

400

1600-3200

GJKV100

96.0

24-68

600

450

3559

8.7

1800-3600

700

500

2000-4000

GJKV110

110.6

24-68

500

560

5469

8.7

2200-4400

700

750

3000-6000

GJKV125

123.0

24-68

500

750

7500

8.7

3000-6000

600

900

3600-7200

GJKV140

135.6

24-68

400

800

9983

8.7

3200-6400

500

1000

4000-8000

 

Shënim: Specifikimet mund të ndryshojnë pa njoftim paraprak. 

1. Jwell është prodhuesi më i madh i makinerive të nxjerrjes plastike në Kinë. Ne punojmë ngushtë me markën e famshme botërore, pajisjet tuaja gjithashtu mund të pajisen me çdo markë përbërëse që dëshironi.

2. Jwell ka linjë testimi të nxjerrjes së vidhave të dyfishta parrel dhe linjë testimi me një vidë. Laboratori ynë i testimit ju ndihmon të provoni nën drejtime realiste të prodhimit, si dhe të përmirësoni më tej teknologjinë tuaj të përpunimit përmes testit tonë dhe t'ju ndihmojë të zgjidhni llojin e duhur të pajisjes.

3. Duke punuar me Jwell, mund të jeni të sigurt se kërkesat tuaja të shërbimit dhe mirëmbajtjes do të dokumentohen saktë dhe se keni ekzaktësisht burimet dhe aftësitë e duhura në vend përpara fillimit. Ekipi ynë me përvojë do të punojë me ju për të identifikuar njerëzit, burimet dhe dokumentacionin e procesit që ju nevojitet për të mbështetur aktivitetet tuaja të mirëmbajtjes.
4. Jwell ofron trajnim teknik, drejtimi dhe sisteme për punonjësit dhe inxhinierët nga furnizuesit nga e gjithë bota.

Të gjitha makineritë janë të paketuara nga ekipi ynë profesional, do të paketohen me paletë druri. Për disa pjesë këmbimi të rëndësishme, ne do të paketojmë me kutinë prej druri.

NA KONTAKTONI