+ 86-519 87878918-
AlbanianEN
  • /img/conical-twin-screw-extruder-for-high-speed-profiles-51.jpg

Ekstruderi konik me dy vida për profile me shpejtësi të lartë

HETIM
  • Detaje
  • Video Fabrika
  • Përparësia konkurruese
  • PAKETIMI & Dërgimi

Ekstruderi konik me vidë binjake SJZ72 / 152 për profile me shpejtësi të lartë është zhvilluar me sukses nga kompania jonë në përputhje me kërkesat e tregut dhe klientëve, të cilat mund të zëvendësojnë ekstuderat konikë të zakonshëm të tipit SJZ65 / 132 dhe SJZ80 / 156. Kryesisht përdoret për prodhimin e profileve të dyerve dhe dritareve PVC, kryesisht për mbështetjen e linjës së nxjerrjes me shpejtësi të lartë, një mënyrë të dyfishtë të linjës së prodhimit ose linjës së nxjerrjes së bordit të dritares dhe kështu me radhë. Një lloj i tillë ekstruderi është i mirëpritur nga përdoruesit me prodhim të lartë, qëndrueshmëri të nxjerrjes, konsum të ulët të energjisë.

1. Jwell është prodhuesi më i madh i makinerive të nxjerrjes plastike në Kinë. Ne punojmë ngushtë me markën e famshme botërore, pajisjet tuaja gjithashtu mund të pajisen me çdo markë përbërëse që dëshironi.

2. Jwell ka linjë testimi të nxjerrjes së vidhave të dyfishta parrel dhe linjë testimi me një vidë. Laboratori ynë i testimit ju ndihmon të provoni nën drejtime realiste të prodhimit, si dhe të përmirësoni më tej teknologjinë tuaj të përpunimit përmes testit tonë dhe t'ju ndihmojë të zgjidhni llojin e duhur të pajisjes.

3. Duke punuar me Jwell, mund të jeni të sigurt se kërkesat tuaja të shërbimit dhe mirëmbajtjes do të dokumentohen saktë dhe se keni ekzaktësisht burimet dhe aftësitë e duhura në vend përpara fillimit. Ekipi ynë me përvojë do të punojë me ju për të identifikuar njerëzit, burimet dhe dokumentacionin e procesit që ju nevojitet për të mbështetur aktivitetet tuaja të mirëmbajtjes.
4. Jwell ofron trajnim teknik, drejtimi dhe sisteme për punonjësit dhe inxhinierët nga furnizuesit nga e gjithë bota.

Të gjitha makineritë janë të paketuara nga ekipi ynë profesional, do të paketohen me paletë druri. Për disa pjesë këmbimi të rëndësishme, ne do të paketojmë me kutinë prej druri.

NA KONTAKTONI