+ 86-519 87878918-
AlbanianEN
  • /img/3d-printing-wire-automotive-tiny-tube-extrusion-line-37.png
  • /upfile/2020/02/29/20200229170043_919.png
  • /upfile/2020/02/29/20200229170103_133.png

Linja e nxjerrjes së tubave të imëta automobilistikë të printimit 3D

Vendi i origjinës:

Kinë

Brand Name:

Mirë

Certifikim:

ISO CE

HETIM
  • Detaje
  • Aplikacion
  • Video Fabrika
  • Përparësia konkurruese
  • PAKETIMI & Dërgimi

Përshkrim:

 

Ato seri të makinave nxjerrëse janë hulumtuar dhe zhvilluar në mënyrë të pavarur nga JWELL Pipe Equipment Co, Ltd,

dhe përdoret posaçërisht për prodhimin e telave të printimit 3D, tuba të vegjël vaji të makinave, tuba ajri. E pajisur me lloje të ndryshme të fuçisë dhe

vida, makina të tilla nxjerrjeje mund të jenë të përshtatshme për PE, PP, PA, FPVC, PU, ​​PLA, ABS etj, shumë lloje të tubave të materialeve,

shufra, tela nxjerrje me shpejtësi të lartë.

Ato makina të vogla shpejtojnë shpejt, saktë, janë të lehta për tu trajtuar, harxhojnë më pak lëndë të parë, me kosto të ulët,

mbulojnë hapësirë ​​të vogël dhe preferohen nga shumë klientë

 

specifikimet:

Tipi

Dia tub

extruder

Shpejtesi maksimale

Fuqia totale

JWS-PA-18

3-18mm

JWS45 / 30

35 m/min

40kw

JWS-PLA-3A

1-3mm

JWS30 / 28

50 m/min

25kw

  JWS-PLA-3B

1-3mm

JWS45 / 30

120 m/min

40kw


 

 

1. Jwell është prodhuesi më i madh i makinerive të nxjerrjes plastike në Kinë. Ne punojmë ngushtë me markën e famshme botërore, pajisjet tuaja gjithashtu mund të pajisen me çdo markë përbërëse që dëshironi.

2. Jwell ka linjë testimi të nxjerrjes së vidhave të dyfishta parrel dhe linjë testimi me një vidë. Laboratori ynë i testimit ju ndihmon të provoni nën drejtime realiste të prodhimit, si dhe të përmirësoni më tej teknologjinë tuaj të përpunimit përmes testit tonë dhe t'ju ndihmojë të zgjidhni llojin e duhur të pajisjes.

3. Duke punuar me Jwell, mund të jeni të sigurt se kërkesat tuaja të shërbimit dhe mirëmbajtjes do të dokumentohen saktë dhe se keni ekzaktësisht burimet dhe aftësitë e duhura në vend përpara fillimit. Ekipi ynë me përvojë do të punojë me ju për të identifikuar njerëzit, burimet dhe dokumentacionin e procesit që ju nevojitet për të mbështetur aktivitetet tuaja të mirëmbajtjes.
4. Jwell ofron trajnim teknik, drejtimi dhe sisteme për punonjësit dhe inxhinierët nga furnizuesit nga e gjithë bota.

Të gjitha makineritë janë të paketuara nga ekipi ynë profesional, do të paketohen me paletë druri. Për disa pjesë këmbimi të rëndësishme, ne do të paketojmë me kutinë prej druri.

NA KONTAKTONI