+ 86-519 87878918-
AlbanianEN
  • /img/eva_poe_solar_film_extrusion_line.jpg

Linja e nxjerrjes së filmit diellor EVA/POE

Vendi i origjinës:

Kinë

Brand Name:

Mirë

Certifikim:

CE ISO

HETIM
  • Detaje
  • Video Fabrika
  • Përparësia konkurruese
  • PAKETIMI & Dërgimi

Përshkrim:  

Sistemi automatik i të ushqyerit gravimetrik siguron që aditivë të ndryshëm të ngurtë, të lëngshëm dhe lëndë të para të ushqehen me precizion të lartë. Sistemet e nxjerrjes me temperaturë të ulët për të siguruar përzierje adekuate në premisën e plastifikimit për të parandaluar aditivët e ndërlidhjes. Dizajni i veçantë i pjesës së derdhjes i jep zgjidhjen perfekte ngjitjes së rulit, zhveshjes. Pajisja e veçantë e kalitjes në internet për të hequr qafe stresin e brendshëm. Sistemi i kontrollit të tensionit siguron fletët fleksibël që përcjellin me qetësi gjatë procesit të ftohjes, tërheqjes dhe mbështjelljes. Sistemi i matjes së trashësisë në internet dhe inspektimi i defekteve mund të sigurojë reagime në kohë reale të cilësisë së prodhimit të filmit diellor EVA/POE.

 

specifikimet: 

 

Model

 

Material i përshtatshëm

 

Gjerësia e produkteve (mm)

 

Trashësia e produkteve (mm)

 

Shpejtësia e linjës së projektuar (m / min)

 

Kapacitet (kg / h)

JW120 / 150 / 120-2400

EVA / POE

2100

0.38-1.0

15

750

JW180-2400

EVA / POE

2100

0.38-1.0

12

600

 

Shënim: Specifikimet mund të ndryshojnë pa njoftim paraprak.

1. Jwell është prodhuesi më i madh i makinerive të nxjerrjes plastike në Kinë. Ne punojmë ngushtë me markën e famshme botërore, pajisjet tuaja gjithashtu mund të pajisen me çdo markë përbërëse që dëshironi.

2. Jwell ka linjë testimi të nxjerrjes së vidhave të dyfishta parrel dhe linjë testimi me një vidë. Laboratori ynë i testimit ju ndihmon të provoni nën drejtime realiste të prodhimit, si dhe të përmirësoni më tej teknologjinë tuaj të përpunimit përmes testit tonë dhe t'ju ndihmojë të zgjidhni llojin e duhur të pajisjes.

3. Duke punuar me Jwell, mund të jeni të sigurt se kërkesat tuaja të shërbimit dhe mirëmbajtjes do të dokumentohen saktë dhe se keni ekzaktësisht burimet dhe aftësitë e duhura në vend përpara fillimit. Ekipi ynë me përvojë do të punojë me ju për të identifikuar njerëzit, burimet dhe dokumentacionin e procesit që ju nevojitet për të mbështetur aktivitetet tuaja të mirëmbajtjes.
4. Jwell ofron trajnim teknik, drejtimi dhe sisteme për punonjësit dhe inxhinierët nga furnizuesit nga e gjithë bota.

Të gjitha makineritë janë të paketuara nga ekipi ynë profesional, do të paketohen me paletë druri. Për disa pjesë këmbimi të rëndësishme, ne do të paketojmë me kutinë prej druri.

NA KONTAKTONI