+ 86-519 87878918-
AlbanianEN
  • /img/hdpe_water_supply_pipe_gas_supply_pipe_pp_chemical_usage_piage_and_mpp_electrical_wire_protection_pipe_extrusion_line.jpg
  • /upfile/2019/03/02/20190302144250_493.jpg

HDPE Tubi i Furnizimit me Ujë, Tubi i Furnizimit me Gaz, Tubi i Përdorimit të Kimikateve PP dhe Linja e Nxjerrjes së Tubit të Mbrojtjes së Telit Elektrik

Vendi i origjinës:

Kinë

Brand Name:

Mirë

Certifikim:

ISO CE

HETIM
  • Detaje
  • Përparësia konkurruese
  • PAKETIMI & Dërgimi

Përshkrim: 

Ne kemi zhvilluar me sukses linjën e re të nxjerrjes së tubave të përshtatshme për HDPE, PP dhe tuba të tjerë poliolefin me nxjerrje me shpejtësi të lartë duke thithur teknologjinë më të përparuar evropiane. Linja e prodhimit ka tiparin e pamjes së mirë, automatizimit të lartë dhe prodhimit të qëndrueshëm të tubave.

 

specifikimet: 

 

Tipi

Diametri (mm)

extruder

Kapaciteti maksimal (kg/orë)

Fuqia (kW)

JWPEG-63

Ф20-Ф63

JWS25/25 JWS65/33

120-150

110

JWPEG-160

Ф63-Ф160

JWS25/25 JWS65/33

120-300

160

JWPEG-250

Ф75-Ф250

JWS25/25 JWS75/33

280-400

210

JWPEG-450

Ф160-Ф450

JWS25/25 JWS90/33

500-700

385

JWPEG-630

Ф315-Ф630

JWS25/25 JWS120/33

700-900

535

Shënim: Specifikimet mund të ndryshojnë pa njoftim paraprak.

1. Jwell është prodhuesi më i madh i makinerive të nxjerrjes plastike në Kinë. Ne punojmë ngushtë me markën e famshme botërore, pajisjet tuaja gjithashtu mund të pajisen me çdo markë përbërëse që dëshironi.

2. Jwell ka linjë testimi të nxjerrjes së vidhave të dyfishta parrel dhe linjë testimi me një vidë. Laboratori ynë i testimit ju ndihmon të provoni nën drejtime realiste të prodhimit, si dhe të përmirësoni më tej teknologjinë tuaj të përpunimit përmes testit tonë dhe t'ju ndihmojë të zgjidhni llojin e duhur të pajisjes.

3. Duke punuar me Jwell, mund të jeni të sigurt se kërkesat tuaja të shërbimit dhe mirëmbajtjes do të dokumentohen saktë dhe se keni ekzaktësisht burimet dhe aftësitë e duhura në vend përpara fillimit. Ekipi ynë me përvojë do të punojë me ju për të identifikuar njerëzit, burimet dhe dokumentacionin e procesit që ju nevojitet për të mbështetur aktivitetet tuaja të mirëmbajtjes.
4. Jwell ofron trajnim teknik, drejtimi dhe sisteme për punonjësit dhe inxhinierët nga furnizuesit nga e gjithë bota.

Të gjitha makineritë janë të paketuara nga ekipi ynë profesional, do të paketohen me paletë druri. Për disa pjesë këmbimi të rëndësishme, ne do të paketojmë me kutinë prej druri.

NA KONTAKTONI