+ 86-519 87878918-
AlbanianEN
  • /img/_hdpe_pp_pvc_horizontal_type_double_wall_corrugated_pipe_extrusion_line.jpg

Linja e nxjerrjes së tubit të valëzuar me dy mure të tipit horizontale HDPE / PP / PVC

Vendi i origjinës:

Kinë

Brand Name:

Mirë

Certifikim:

ISO CE

HETIM
  • Detaje
  • Video Fabrika
  • Përparësia konkurruese
  • PAKETIMI & Dërgimi

Përshkrim: 

Linja e nxjerrjes së tubave të tipit horizontal HDPE/PP/PVC DWC e prodhuar nga Jwell ka shumë patenta. Kontroll i plotë automatik, i qëndrueshëm, me kapacitet të lartë. Materiali HDPE/PP përdor ekstruder me një vidë me efikasitet të lartë, dhe materiali PVC përdor një ekstruder konike me dy vida ose ekstruder paralel me dy vida. Makina formuese miraton strukturë të avancuar të tipit anije, sistem të mbyllur të ftohjes së ujit, kumbim on-line. E gjithë linja kontrollohet nga kompjuteri PLC.

 

specifikimet: 

Tipi

Diametri i tubit (mm)

Prodhimi i PVC (kg/orë)

Prodhimi HDPE (kg/orë)

Shpejtësia maksimale (m / min)

Fuqia totale (KW)

JWSBW-160

90-160

150-250

200-300

6.0

135

JWSBW-250

110-250

250-350

250-350

5.0

280

JWSBW-500

200-400

650-750

250-500

3.0

550

JWSBW-800

500-800

 

1000-1100

3.0

680

 Shënim: Specifikimet mund të ndryshojnë pa njoftim paraprak.

1. Jwell është prodhuesi më i madh i makinerive të nxjerrjes plastike në Kinë. Ne punojmë ngushtë me markën e famshme botërore, pajisjet tuaja gjithashtu mund të pajisen me çdo markë përbërëse që dëshironi.

2. Jwell ka linjë testimi të nxjerrjes së vidhave të dyfishta parrel dhe linjë testimi me një vidë. Laboratori ynë i testimit ju ndihmon të provoni nën drejtime realiste të prodhimit, si dhe të përmirësoni më tej teknologjinë tuaj të përpunimit përmes testit tonë dhe t'ju ndihmojë të zgjidhni llojin e duhur të pajisjes.

3. Duke punuar me Jwell, mund të jeni të sigurt se kërkesat tuaja të shërbimit dhe mirëmbajtjes do të dokumentohen saktë dhe se keni ekzaktësisht burimet dhe aftësitë e duhura në vend përpara fillimit. Ekipi ynë me përvojë do të punojë me ju për të identifikuar njerëzit, burimet dhe dokumentacionin e procesit që ju nevojitet për të mbështetur aktivitetet tuaja të mirëmbajtjes.
4. Jwell ofron trajnim teknik, drejtimi dhe sisteme për punonjësit dhe inxhinierët nga furnizuesit nga e gjithë bota.

Të gjitha makineritë janë të paketuara nga ekipi ynë profesional, do të paketohen me paletë druri. Për disa pjesë këmbimi të rëndësishme, ne do të paketojmë me kutinë prej druri.

NA KONTAKTONI