+ 86-519 87878918-
AlbanianEN
  • /img/hdpepppvc_vertical_type_double_wall_corrugated_pipe_and_pvc_ribbed_pipe_extrusion_line.jpg
  • /upfile/2019/03/02/20190302150557_725.jpg
  • /upfile/2020/02/29/20200229113727_853.jpg

HDPE, PP, PVC Lloji Vertikal Tip i Dyfishtë me Vala dhe Linja e Nxjerrjes së Tubave me Rrip të PVC

Vendi i origjinës:

Kinë

Brand Name:

Mirë

Certifikim:

ISO CE

HETIM
  • Detaje
  • Video Fabrika
  • Përparësia konkurruese
  • PAKETIMI & Dërgimi

Përshkrim: 

Tubi DWC përdoret kryesisht për sistemin e kullimit të ujit. Isshtë një linjë plotësisht e kontrolluar nga kompjuteri. Ajo përmban kapacitet të lartë dhe të qëndrueshëm të prodhimit, dhe funksionim shumë automatik. Për HDPE, ju mund të zgjidhni një ekstruder me një vidë me efikasitet të lartë. Për PVC, ju mund të zgjidhni konike ekstruder me dy vida ose ekstruder paralel me dy vida. Sistemi i formimit përbëhet nga myku dhe valëzuesi. Blloqet e mykut mund të ndryshohen lehtësisht dhe kanë sistem të ftohjes me ajër ose ujë. Procesi i kumbimit është në linjë. Prerja me precizion të lartë mund të garantohet me makinë prerëse. Linja e prodhimit gjithashtu mund të pajiset me sistemin PLC SIEMENS.

 

specifikimet: 

 

Tipi

Diametri i tubit (mm)

Prodhimi i PVC (kg/orë)

Prodhimi HDPE (kg/orë)

Shpejtësia maksimale (m / min)

Fuqia totale (kw)

JWSBL-600

200-600

650-800

600-800

3.5

500

JWSBL-800

200-800

1200

1000

3.0

680

JWSBL-1000

200-1000

1300

1200

2.5

710

JWSBL-1200

600-1200

1400

1400

1.0

800

Shënim: Specifikimet mund të ndryshojnë pa njoftim paraprak.

1. Jwell është prodhuesi më i madh i makinerive të nxjerrjes plastike në Kinë. Ne punojmë ngushtë me markën e famshme botërore, pajisjet tuaja gjithashtu mund të pajisen me çdo markë përbërëse që dëshironi.

2. Jwell ka linjë testimi të nxjerrjes së vidhave të dyfishta parrel dhe linjë testimi me një vidë. Laboratori ynë i testimit ju ndihmon të provoni nën drejtime realiste të prodhimit, si dhe të përmirësoni më tej teknologjinë tuaj të përpunimit përmes testit tonë dhe t'ju ndihmojë të zgjidhni llojin e duhur të pajisjes.

3. Duke punuar me Jwell, mund të jeni të sigurt se kërkesat tuaja të shërbimit dhe mirëmbajtjes do të dokumentohen saktë dhe se keni ekzaktësisht burimet dhe aftësitë e duhura në vend përpara fillimit. Ekipi ynë me përvojë do të punojë me ju për të identifikuar njerëzit, burimet dhe dokumentacionin e procesit që ju nevojitet për të mbështetur aktivitetet tuaja të mirëmbajtjes.
4. Jwell ofron trajnim teknik, drejtimi dhe sisteme për punonjësit dhe inxhinierët nga furnizuesit nga e gjithë bota.

Të gjitha makineritë janë të paketuara nga ekipi ynë profesional, do të paketohen me paletë druri. Për disa pjesë këmbimi të rëndësishme, ne do të paketojmë me kutinë prej druri.

NA KONTAKTONI