+ 86 18851210802
AlbanianEN
  • /img/high_filler_pelletizing_line_with_high_capacity_series-95.jpg
  • /upfile/2020/02/29/20200229143026_424.jpg
  • /upfile/2020/02/29/20200229143049_205.jpg

Linja e Pelletizimit me Mbushës të Lartë me Seri të Kapacitetit të Lartë

Vendi i origjinës:

Kinë

Brand Name:

Mirë

Certifikim:

ISO CE

HETIM
  • Detaje
  • Video Fabrika
  • Përparësia konkurruese
  • PAKETIMI & Dërgimi

Përshkrim: 

High Filler Masterbatch is made of talc, calcium carbonate, kaolin and other inorganic powder compounding with resin and lubricants through twin-screw pelletization.It is widely used in polyethylene, polypropylene, polyvinyl chloride, polyester, ABS, PS, EVA blown barrels, pipes, wire series, films, strapping, injection molding, extrusion and so on. High Filler Master- batch has these properties:enhanced,incremental,reduce costs, improve heat resistance,low-carbon environment.

High Filler Masterbatch can be divided into: PP calcium carbonate filler, PE calcium carbonate filler, talc filler, transparent filler.

 

specifikimet: 

Model

L/D

 Shpejtësi

Kapaciteti

GJKV77

36-56

X

2000-3000kg / h

 

GJK95

 

36-56

X

 

3000-3500kg / h

Shënim: Specifikimet mund të ndryshojnë pa njoftim paraprak.

1. Jwell është prodhuesi më i madh i makinerive të nxjerrjes plastike në Kinë. Ne punojmë ngushtë me markën e famshme botërore, pajisjet tuaja gjithashtu mund të pajisen me çdo markë përbërëse që dëshironi.

2. Jwell ka linjë testimi të nxjerrjes së vidhave të dyfishta parrel dhe linjë testimi me një vidë. Laboratori ynë i testimit ju ndihmon të provoni nën drejtime realiste të prodhimit, si dhe të përmirësoni më tej teknologjinë tuaj të përpunimit përmes testit tonë dhe t'ju ndihmojë të zgjidhni llojin e duhur të pajisjes.

3. Duke punuar me Jwell, mund të jeni të sigurt se kërkesat tuaja të shërbimit dhe mirëmbajtjes do të dokumentohen saktë dhe se keni ekzaktësisht burimet dhe aftësitë e duhura në vend përpara fillimit. Ekipi ynë me përvojë do të punojë me ju për të identifikuar njerëzit, burimet dhe dokumentacionin e procesit që ju nevojitet për të mbështetur aktivitetet tuaja të mirëmbajtjes.
4. Jwell ofron trajnim teknik, drejtimi dhe sisteme për punonjësit dhe inxhinierët nga furnizuesit nga e gjithë bota.

Të gjitha makineritë janë të paketuara nga ekipi ynë profesional, do të paketohen me paletë druri. Për disa pjesë këmbimi të rëndësishme, ne do të paketojmë me kutinë prej druri.

Na Kontaktoni