+ 86-519 87878918-
AlbanianEN
  • /img/high_polymer_composite_waterproof_roll_extrusion_line.jpg

Linja e nxjerrjes së rrotullës së papërshkueshme nga uji e përbërë nga polimeri i lartë

Vendi i origjinës:

Kinë

Brand Name:

Mirë

Certifikim:

ISO CE

HETIM
  • Detaje
  • Video Fabrika
  • Përparësia konkurruese
  • PAKETIMI & Dërgimi

Udhëzime:

Përdoret për lloje të ndryshme të materialit plastik, të tilla si PVC, TPO, PE etj. Të qenit në gjendje të prodhojë fletët e mëposhtme:

Fletë plastike e rrotullës (modeli: H): pa veshje me material të përforcuar të brendshëm ose material të jashtëm.

Fletë rrotullimi me fibra të jashtme (Modeli: L): veshje me fibra ose pëlhurë jo të endura.

Fletë rrotullimi e përforcuar e brendshme (Modeli: P): Veshje të shtresës së brendshme me rrjetë poliestër.

Fletë rrotullimi e përforcuar e brendshme (Modeli: G): Veshje të shtresës së brendshme me fibra qelqi

Parametrat kryesore teknike: 


Model

SJZ92 / 188-SJZ80 / 156

SJP130/36-SJZ92/188

JWS150 -JWS120

Gjerësia e produkteve

1200-2000mm

2000mm

2000mm

Trashësia e produkteve

0.5-3.0mm

0.5-3.0mm

1-2mm

kapacitet

800-900kg / h

1200-1300kg / h

1000-1100kg / h

 

Shënim: Specifikimet mund të ndryshojnë pa njoftim paraprak.

1. Jwell është prodhuesi më i madh i makinerive të nxjerrjes plastike në Kinë. Ne punojmë ngushtë me markën e famshme botërore, pajisjet tuaja gjithashtu mund të pajisen me çdo markë përbërëse që dëshironi.

2. Jwell ka linjë testimi të nxjerrjes së vidhave të dyfishta parrel dhe linjë testimi me një vidë. Laboratori ynë i testimit ju ndihmon të provoni nën drejtime realiste të prodhimit, si dhe të përmirësoni më tej teknologjinë tuaj të përpunimit përmes testit tonë dhe t'ju ndihmojë të zgjidhni llojin e duhur të pajisjes.

3. Duke punuar me Jwell, mund të jeni të sigurt se kërkesat tuaja të shërbimit dhe mirëmbajtjes do të dokumentohen saktë dhe se keni ekzaktësisht burimet dhe aftësitë e duhura në vend përpara fillimit. Ekipi ynë me përvojë do të punojë me ju për të identifikuar njerëzit, burimet dhe dokumentacionin e procesit që ju nevojitet për të mbështetur aktivitetet tuaja të mirëmbajtjes.
4. Jwell ofron trajnim teknik, drejtimi dhe sisteme për punonjësit dhe inxhinierët nga furnizuesit nga e gjithë bota.

Të gjitha makineritë janë të paketuara nga ekipi ynë profesional, do të paketohen me paletë druri. Për disa pjesë këmbimi të rëndësishme, ne do të paketojmë me kutinë prej druri.

NA KONTAKTONI