+ 86-519 87878918-
AlbanianEN
  • /img/high_pressure_rtp_twisted_composite_pipe_extrusion_line.jpg
  • /upfile/2020/02/29/20200229171927_184.jpg

Linja e nxjerrjes së tubave të përbërë me presion të lartë RTP

地; 地

中国

markë:

杰威尔

Certifikimi:

Certifikimi ISO

HETIM
  • Detaje
  • Video Fabrika
  • Përparësia konkurruese
  • PAKETIMI & Dërgimi

Përshkrim:

Tubi i përforcuar termoplastik RTP ka tre shtresa: shtresa e brendshme është tub PE anti-erozion dhe rezistent ndaj konsumit;

shtresa e mesme është shtresa e përdredhur e përforcuar (materiali është fibër e sintetizuar me intensitet të lartë, ose fibër qelqi, karbon

fije ose fije metalike të imëta); shtresa e jashtme është PE për përdorim mbrojtës. Materiali më i popullarizuar përforcues është fibra Aramid.

Presioni i tubit të përforcuar me fibra Aramid është deri në 9-14Mpa. Presioni i shpërthimit mund të jetë 40Mpa.

Teknologjia e lidhjes RTP
Metoda e lidhjes midis RTP dhe RTP, anës RTP dhe pajisjeve të tjera

(të tilla si valvula, pajisje me tre drejtime) është: Saldim elektrik-saldim i nxehtë dhe presion mekanik.

specifikimet:

1. Jwell është prodhuesi më i madh i makinerive të nxjerrjes plastike në Kinë. Ne punojmë ngushtë me markën e famshme botërore, pajisjet tuaja gjithashtu mund të pajisen me çdo markë përbërëse që dëshironi.

2. Jwell ka linjë testimi të nxjerrjes së vidhave të dyfishta parrel dhe linjë testimi me një vidë. Laboratori ynë i testimit ju ndihmon të provoni nën drejtime realiste të prodhimit, si dhe të përmirësoni më tej teknologjinë tuaj të përpunimit përmes testit tonë dhe t'ju ndihmojë të zgjidhni llojin e duhur të pajisjes.

3. Duke punuar me Jwell, mund të jeni të sigurt se kërkesat tuaja të shërbimit dhe mirëmbajtjes do të dokumentohen saktë dhe se keni ekzaktësisht burimet dhe aftësitë e duhura në vend përpara fillimit. Ekipi ynë me përvojë do të punojë me ju për të identifikuar njerëzit, burimet dhe dokumentacionin e procesit që ju nevojitet për të mbështetur aktivitetet tuaja të mirëmbajtjes.
4. Jwell ofron trajnim teknik, drejtimi dhe sisteme për punonjësit dhe inxhinierët nga furnizuesit nga e gjithë bota.

Të gjitha makineritë janë të paketuara nga ekipi ynë profesional, do të paketohen me paletë druri. Për disa pjesë këmbimi të rëndësishme, ne do të paketojmë me kutinë prej druri.

NA KONTAKTONI