+ 86-519 87878918-
AlbanianEN
  • /img/high-speed-aluminium-plastic-composite-panel-extrusion-line-47.jpg

Linja e nxjerrjes së panelit të përbërë prej alumini me shpejtësi të lartë

HETIM
  • Detaje
  • Video Fabrika
  • Përparësia konkurruese
  • PAKETIMI & Dërgimi

Zbatimi dhe tipari

i quajtur shkurt ACP, i përbërë nga fletë alumini dhe polietileni, duke miratuar teknologjinë e veshjes termike për të prodhuar këtë material të ri ndërtimi. Përdoret gjerësisht për ndërtimin e mureve, dekorimin e dyerve të jashtme, si dhe reklamat dhe dekorimin e dyerve të brendshme.

Kombinimi i teknologjisë tradicionale të përpunimit dhe përvojës praktike, makineritë Suzhou JWELL Co, Ltd, zhvillon një bord ACP të klasës retardante të flakës me shpejtësi të lartë. prodhimi maksimal mund të jetë 2500kg/orë, shpejtësia e linjës është 10m/min, gjerësia është 900-2000mm, trashësia e fletës së aluminit është më shumë se 0.18mm.

Gjithashtu, ne po furnizojmë linjë normale ACP me interval prodhimi 500-800kg/h, shpejtësi maksimale të linjës 5m/min, gjerësi të përshtatshme produkti 900-1560mm, trashësi fletë alumini 0.06-0.5mm.

1. Jwell është prodhuesi më i madh i makinerive të nxjerrjes plastike në Kinë. Ne punojmë ngushtë me markën e famshme botërore, pajisjet tuaja gjithashtu mund të pajisen me çdo markë përbërëse që dëshironi.

2. Jwell ka linjë testimi të nxjerrjes së vidhave të dyfishta parrel dhe linjë testimi me një vidë. Laboratori ynë i testimit ju ndihmon të provoni nën drejtime realiste të prodhimit, si dhe të përmirësoni më tej teknologjinë tuaj të përpunimit përmes testit tonë dhe t'ju ndihmojë të zgjidhni llojin e duhur të pajisjes.

3. Duke punuar me Jwell, mund të jeni të sigurt se kërkesat tuaja të shërbimit dhe mirëmbajtjes do të dokumentohen saktë dhe se keni ekzaktësisht burimet dhe aftësitë e duhura në vend përpara fillimit. Ekipi ynë me përvojë do të punojë me ju për të identifikuar njerëzit, burimet dhe dokumentacionin e procesit që ju nevojitet për të mbështetur aktivitetet tuaja të mirëmbajtjes.
4. Jwell ofron trajnim teknik, drejtimi dhe sisteme për punonjësit dhe inxhinierët nga furnizuesit nga e gjithë bota.

Të gjitha makineritë janë të paketuara nga ekipi ynë profesional, do të paketohen me paletë druri. Për disa pjesë këmbimi të rëndësishme, ne do të paketojmë me kutinë prej druri.

NA KONTAKTONI