+ 86-519 87878918-
AlbanianEN
  • /img/-high-speed-extrusion-line-for-hdpe-water-pipe-gas-.png
  • /upfile/2020/02/29/20200229164603_993.jpg
  • /upfile/2020/02/29/20200229164613_234.jpg

Linja e nxjerrjes me shpejtësi të lartë për tubin/gazin HDPE

Vendi i origjinës:

Kinë

Brand Name:

Mirë

Numri Modeli:

 

Certifikim:

CE ISO

HETIM
  • Detaje
  • Video Fabrika
  • Përparësia konkurruese
  • PAKETIMI & Dërgimi

Përshkrim:

 

Kjo linjë prodhimi miraton teknologjinë më të përparuar të Evropës, është një arritje e re kërkimore e kursimit të energjisë

Linja e prodhimit, e cila është e përshtatshme për nxjerrje me shpejtësi të lartë të HDPE, PP dhe tubave të tjerë poliolefin. krahasuar me të zakonshmet

Linja e prodhimit, efekti i kursimit të energjisë arrin në 35%, dhe efikasiteti i produktit rritet më shumë se 1 herë, kështu që

jo vetëm që kursen koston e sitit dhe fuqisë punëtore, por gjithashtu përmirëson efikasitetin. Kjo linjë prodhimi ka bukur

pamja, shkalla më e lartë automatike, prodhimi i besueshëm dhe i qëndrueshëm

 


specifikimet:

Tipi

Specifikimi i tubit (mm)

extruder

Maks. Kapaciteti (kg/orë)

Fuqia totale (kw)

JWGXPE-63

ф20-ф63

JWSG*60/38

420

150

JWGXPE-250

ф50-ф250

JWSG*75/38

650

230

JWGXPE-450

ф260-ф450

JWSG*90/38

960

380

JWGXPE-630

ф315-ф630

JWSG*90/38

1050

410

JWGXPE-800

ф450-ф800

JWSG*120/38

1350

520

JWGXPE-1000

ф500-ф1000

JWSG*120/38

1350

545

JWGXPE-1200

ф630-ф1200

JWSG*75/38

1580

690

JWGXPE-1600

ф900-ф1600

JWSG*120/38 JWSG*90/38

2100

970

 

1. Jwell është prodhuesi më i madh i makinerive të nxjerrjes plastike në Kinë. Ne punojmë ngushtë me markën e famshme botërore, pajisjet tuaja gjithashtu mund të pajisen me çdo markë përbërëse që dëshironi.

2. Jwell ka linjë testimi të nxjerrjes së vidhave të dyfishta parrel dhe linjë testimi me një vidë. Laboratori ynë i testimit ju ndihmon të provoni nën drejtime realiste të prodhimit, si dhe të përmirësoni më tej teknologjinë tuaj të përpunimit përmes testit tonë dhe t'ju ndihmojë të zgjidhni llojin e duhur të pajisjes.

3. Duke punuar me Jwell, mund të jeni të sigurt se kërkesat tuaja të shërbimit dhe mirëmbajtjes do të dokumentohen saktë dhe se keni ekzaktësisht burimet dhe aftësitë e duhura në vend përpara fillimit. Ekipi ynë me përvojë do të punojë me ju për të identifikuar njerëzit, burimet dhe dokumentacionin e procesit që ju nevojitet për të mbështetur aktivitetet tuaja të mirëmbajtjes.
4. Jwell ofron trajnim teknik, drejtimi dhe sisteme për punonjësit dhe inxhinierët nga furnizuesit nga e gjithë bota.

Të gjitha makineritë janë të paketuara nga ekipi ynë profesional, do të paketohen me paletë druri. Për disa pjesë këmbimi të rëndësishme, ne do të paketojmë me kutinë prej druri.

NA KONTAKTONI