+ 86-519 87878918-
AlbanianEN
  • /img/high-speed-single-screw-extruder-pe-pp-double-wall-crugrugated-pipe-production-line.png
  • /upfile/2020/02/29/20200229164501_138.jpg
  • /upfile/2020/02/29/20200229164518_211.jpg

Linja e prodhimit të tubit të valëzuar me dy mure me ekstuder me një vidë me shpejtësi të lartë

Vendi i origjinës:

Kinë

Brand Name:

Mirë

Certifikim:

ISO CE

HETIM
  • Detaje
  • Video Fabrika
  • Përparësia konkurruese
  • PAKETIMI & Dërgimi

Përshkrim:

Linja e valëzuar e tubave është gjenerata e 3-të e produktit të përmirësuar të Suzhou Jwell. Prodhimi i extruder dhe shpejtësia e prodhimit të tubit janë rritur shumë me 20-40% krahasuar me produktin e mëparshëm. Zilja në internet mund të arrihet për të siguruar performancën e produkteve të formuara të tubave të valëzuar. Miraton sistemin Siemens HMI.

Machine Makina e derdhur e mbyllur e projektuar rishtas miraton një sistem ftohës të veçantë me efikasitet të lartë për formimin e moduleve të aluminit, i cili përmirëson shumë efikasitetin e ftohjes në prodhimin e produkteve të tubave të valëzuar;

Machine Makinë nxjerrëse me një vidë me shpejtësi të lartë, me dalje të lartë që mbështet një dizajn profesional të mykut të nxjerrjes së tubave të valëzuar për të arritur nxjerrje të qëndrueshme në shkallë të gjerë;

Inter Shkëmbim i mirë i modulit; moduli i formimit të aluminit përdor material alumini të aliazhit aliazh me cilësi të lartë LY12 me përmbajtje bakri ≥ 5%, proces i saktë i hedhjes së presionit, material me densitet të lartë, pa pore drite, përdorimi afatgjatë nuk deformohet lehtë. Mund të rregullojë skema të ndryshme të modulit të modulit sipas kërkesave të përdoruesit;

Mbështetës prestar automatik DWC, kontroll i kompjuterit, pozicion i saktë i prerjes, funksionim i qëndrueshëm dhe i lehtë për t’u përdorur.

 

specifikimet:

Model

Diametri i tubit (mm)

Prodhimi HDPE (kg/orë)

Maks. shpejtësia (m/min)

Fuqia totale (kw)

JWSBL-300

110-300

500

5.0

440

JWSBL-600

200-600

800

5.0

500

JWSBL-800

200-800

1000

3.0

680

JWSBL-1000

200-1000

1200

2.5

710

JWSBL-1200

800-1200

1400

1.5

800

 

1. Jwell është prodhuesi më i madh i makinerive të nxjerrjes plastike në Kinë. Ne punojmë ngushtë me markën e famshme botërore, pajisjet tuaja gjithashtu mund të pajisen me çdo markë përbërëse që dëshironi.

2. Jwell ka linjë testimi të nxjerrjes së vidhave të dyfishta parrel dhe linjë testimi me një vidë. Laboratori ynë i testimit ju ndihmon të provoni nën drejtime realiste të prodhimit, si dhe të përmirësoni më tej teknologjinë tuaj të përpunimit përmes testit tonë dhe t'ju ndihmojë të zgjidhni llojin e duhur të pajisjes.

3. Duke punuar me Jwell, mund të jeni të sigurt se kërkesat tuaja të shërbimit dhe mirëmbajtjes do të dokumentohen saktë dhe se keni ekzaktësisht burimet dhe aftësitë e duhura në vend përpara fillimit. Ekipi ynë me përvojë do të punojë me ju për të identifikuar njerëzit, burimet dhe dokumentacionin e procesit që ju nevojitet për të mbështetur aktivitetet tuaja të mirëmbajtjes.
4. Jwell ofron trajnim teknik, drejtimi dhe sisteme për punonjësit dhe inxhinierët nga furnizuesit nga e gjithë bota.

Të gjitha makineritë janë të paketuara nga ekipi ynë profesional, do të paketohen me paletë druri. Për disa pjesë këmbimi të rëndësishme, ne do të paketojmë me kutinë prej druri.

NA KONTAKTONI