+ 86-519 87878918-
AlbanianEN
  • /img/high-speed-water-cooling-horizontal-type-double-wall-corrugated-pipe-extrusion-line-58.jpg
  • /upfile/2021/08/13/20210813134431_647.jpg
  • /upfile/2021/08/13/20210813134441_404.jpg
  • /upfile/2021/08/13/20210813134451_673.jpg
  • /upfile/2021/08/13/20210813134502_115.jpg

Ftohje me ujë me shpejtësi të lartë Tipi horizontal Vija e nxjerrjes së tubave të valëzuar me dy mure

Vendi i origjinës: Kinë
Brand Name: Mirë
Certifikim: ISO CE
Sasia minimale Rendit: 1
Kushtet e pagesës: 30% parapagim nga T / T, 70% pushim para dërgesës nga T / T.

HETIM
  • Detaje
  • Video Fabrika
  • Përparësia konkurruese
  • PAKETIMI & Dërgimi

Double wall corrugated pipe is mature product which has the advantage of low weight, low cost, anti-corrosion, good ring stiffness and flexibility. Our company has developed PE double wall corrugated pipe extrusion line for more than 20 years. We have the whole series of double wall corrugated pipe machine: horizontal type, vertical type .
 
The new generation high speed and low energy consumption horizontal double wall corrugated pipe extruder line is researched and developed by Jwell company which is the top manufacturer of plastic pipe machines in world. we are committed to continuously helping customers reduce pipe production costs and improve their competitive edge through continuous innovation. The forming blocks are cooled by water and It's speed is 2 time as the old type .The line is suitable for producing pipe range ID40mm to ID1500mm

Karakteristikat e makinës
Sle Mëngë me madhësi është bërë nga aliazh alumini, dhe sipërfaqja është rezistente ndaj konsumit. Forma e valës së tubit mund të llogaritet me program të veçantë softuerik, dhe ngurtësia e unazës mund të merret me të njëjtën peshë.
Water Uji ftohës injektohet si në pjesën formuese ashtu edhe në atë kthyese (modele të tilla në treg janë të ftohura me ajër dhe pa ujë).
Machine Makina e derdhur ka strukturë të veçantë për të zvogëluar në mënyrë efektive zhvendosjen e tubit (me mbrojtje nga patenta).
Machine Makina e derdhur ka strukturë të veçantë për të penguar në mënyrë efektive ngritjen dhe për të siguruar që moduli nuk do të deformojë (me mbrojtje nga patenta).
● Platforma është e pajisur me pajisje udhëzuese, e cila mund të realizojë akses sinkron të bazës së mykut.
● Stabiliteti i vakumit mund të përmirësohet nga kutia e vakumit të makinës së derdhur.
Machine Makina e derdhur është e pajisur me energji rezervë, e cila mund të sigurojë tërheqjen e qetë të pajisjeve nga pozicioni i prodhimit në rast të dështimit të papritur të energjisë për të parandaluar bllokimin
Structure Struktura e veçantë e tabaka me ujë mund të sigurojë rrjedhje të lartë të ujit ftohës të injektuar në modul (me mbrojtje të patentës).
● Lëvizja e kornizës së poshtme dhe kornizës së sipërme janë të gjitha të rregulluara elektrike.

Specifikimi i makinerisë

Tipi Madhësia e tubit (mm) Maks. Shpejtësia (m / min) Fuqia totale (KW)
JWBW-150 ID40-150 15 270
JWBW-300 ID100-300 7.5 340
JWBW-600 ID100-600 5.5 490
JWBW-800 ID200-800 4.2 615
JWBW-1000 ID300-1000 2.9 795
JWBW-1200 ID400-1200 2 890

Zbatimi i tubit

Kompania Hyrje
Kompania Jwell është një nga prodhuesit më të mëdhenj të makinerive të nxjerrjes së plastikës në botë. Bazat e prodhimit të kompanisë Jwell mbulojnë rreth 700,000 metra katrorë dhe përbëhen nga 6 baza kryesore të prodhimit, të cilat ndodhen në qytetin e Shangait ku ndodhet selia e kompanisë, Zhoushan City i Provincës Zhejiang, Taicang City dhe Liyang City of Jiangsu Province. Qyteti Haining i Provincës Zhejiang dhe qyteti Dongguan i Provincës Guangdong. Kompania ka më shumë se 3000 staf, rreth 480 teknikë dhe staf menaxhues mes tyre. Dhe falë grupeve të kërkimit dhe zhvillimit me cilësi të lartë, inxhinierëve elektrikë dhe mekanikë me përvojë, bazave të përpunimit të avancuar dhe punëtorive të kualifikuara të kompanisë, ne shesim më shumë se 2500 linja të avancuara të nxjerrjes çdo vit dhe eksportojmë në më shumë se 100 vende.

fabrikë

Ekipi i marketingut

Pas shitjes shërbimi

1. Periudha e garancisë është 1 vit dhe shërbimi është i disponueshëm gjatë gjithë jetës. Kostoja e komponentëve të thyer do të mbulohet nga blerësi, por gjatë periudhës së garancisë, kostoja e komponentëve të thyer do të mbulohet nga shitësi, përveç pjesëve të thyera lehtë dhe pjesëve të dëmtuara për arsye njerëzore.
2. Eksperti ynë do t'i përgjigjet çdo pyetjeje brenda 24-48 orëve dhe do të zgjidhet sa më shpejt të jetë e mundur
3. Blerësi mund të dërgojë inxhinierë në kompaninë tonë JWELL për trajnim
4.Ne furnizojmë dokumentet e plota teknike dhe vizatimet përkatëse të komponentëve elektrikë në kinezisht dhe anglisht
5. Ne do të dërgojmë teknikë të mjaftueshëm në kompaninë e blerësit për instalimin dhe vënien në punë të makinerive. Kostoja e shkaktuar nga teknikët e shitësit në vendin e klientit (përfshirë biletën e udhëtimit të anijes midis Kinës dhe vendit të blerësit, trafikun në brendësi, tarifat mjekësore, akomodimin, darkën dhe kështu me radhë) do të mbulohen nga blerësi

1. Jwell është prodhuesi më i madh i makinerive të nxjerrjes plastike në Kinë. Ne punojmë ngushtë me markën e famshme botërore, pajisjet tuaja gjithashtu mund të pajisen me çdo markë përbërëse që dëshironi.

2. Jwell ka linjë testimi të nxjerrjes së vidhave të dyfishta parrel dhe linjë testimi me një vidë. Laboratori ynë i testimit ju ndihmon të provoni nën drejtime realiste të prodhimit, si dhe të përmirësoni më tej teknologjinë tuaj të përpunimit përmes testit tonë dhe t'ju ndihmojë të zgjidhni llojin e duhur të pajisjes.

3. Duke punuar me Jwell, mund të jeni të sigurt se kërkesat tuaja të shërbimit dhe mirëmbajtjes do të dokumentohen saktë dhe se keni ekzaktësisht burimet dhe aftësitë e duhura në vend përpara fillimit. Ekipi ynë me përvojë do të punojë me ju për të identifikuar njerëzit, burimet dhe dokumentacionin e procesit që ju nevojitet për të mbështetur aktivitetet tuaja të mirëmbajtjes.
4. Jwell ofron trajnim teknik, drejtimi dhe sisteme për punonjësit dhe inxhinierët nga furnizuesit nga e gjithë bota.

Të gjitha makineritë janë të paketuara nga ekipi ynë profesional, do të paketohen me paletë druri. Për disa pjesë këmbimi të rëndësishme, ne do të paketojmë me kutinë prej druri.

NA KONTAKTONI