+ 86-519 87878918-
AlbanianEN
  • /img/hollow-cross-section-plate-die-series-77.jpg

Seria e Pllakave të Seksionit Kryq të Zbrazët

HETIM
  • Detaje
  • Video Fabrika
  • Përparësia konkurruese
  • PAKETIMI & Dërgimi

Pllaka e zbrazët e PC-së përdoret gjerësisht në konstruksione dhe zbukurime. Pllaka e zbrazët e rrjetës vdes dhe blloku mund të bëjë mbrojtje UV në të dy anët. Prodhimi përfundimtar me një gjerësi maksimale prej 2100 mm dhe ka një ndikim të lartë, rezistencë të mirë ndaj motit dhe mbrojtje UV. Me rregullueshme sipërme dhe të poshtme
buzët e mykut, gabimet relative të trashësisë së prodhimit mund të kontrollohen brenda 3%; karakteristikat e ngrohësit të integruar sigurojnë ngrohje të shpejtë dhe ruajtje superiore të temperaturës. Rregullatori individual i ajrit mund ta bëjë vëllimin e ajrit të secilit seksion edhe më të lehtë për tu kontrolluar për të rritur cilësinë e produktit.
i kanalit arrin 0.015- 0.03um, gjë që siguron stanjacion-provë.
Projektimi i ndryshëm mund të plotësojë kërkesat e ndryshme të produkteve, pllaka e përgjithshme e zbrazët prej polikarbonatit, trashësia e së cilës është midis 4 deri në 25 mm, pllaka me shumë shtresa të tilla si seksion kryq H, seksion kryq X, etj, trashësia e disa mund të arrijë 36 mm, dhe UV shtresa mund të jetë e veshur. Pllaka e rrjetës së zbrazët e PP, PE e prodhuar nga vdesin e veçantë janë me peshë të lehtë, kundërvënie dhe kanë një forcë të lartë goditjeje, e cila përdoret gjerësisht si
paneli i dritës reklamuese, tapiceri i ekspozitës, kuti bartëse etj. Diapazoni i trashësisë është 2-12 mm dhe gjerësia është 1200-2200 mm.
Kalibratori i vakumit ftohës është prodhuar nga materiali i trajtuar posaçërisht duke siguruar rezistencë maksimale ndaj konsumimit dhe pa deformime. Modeli i veçantë i ujit i kontrolluar nga temperatura dhe modeli i kalibrimit të vakumit lejon rregullimin e temperaturës për të përmbushur kërkesat e ndryshme të pronës fizike për materiale të ndryshme.

1. Jwell është prodhuesi më i madh i makinerive të nxjerrjes plastike në Kinë. Ne punojmë ngushtë me markën e famshme botërore, pajisjet tuaja gjithashtu mund të pajisen me çdo markë përbërëse që dëshironi.

2. Jwell ka linjë testimi të nxjerrjes së vidhave të dyfishta parrel dhe linjë testimi me një vidë. Laboratori ynë i testimit ju ndihmon të provoni nën drejtime realiste të prodhimit, si dhe të përmirësoni më tej teknologjinë tuaj të përpunimit përmes testit tonë dhe t'ju ndihmojë të zgjidhni llojin e duhur të pajisjes.

3. Duke punuar me Jwell, mund të jeni të sigurt se kërkesat tuaja të shërbimit dhe mirëmbajtjes do të dokumentohen saktë dhe se keni ekzaktësisht burimet dhe aftësitë e duhura në vend përpara fillimit. Ekipi ynë me përvojë do të punojë me ju për të identifikuar njerëzit, burimet dhe dokumentacionin e procesit që ju nevojitet për të mbështetur aktivitetet tuaja të mirëmbajtjes.
4. Jwell ofron trajnim teknik, drejtimi dhe sisteme për punonjësit dhe inxhinierët nga furnizuesit nga e gjithë bota.

Të gjitha makineritë janë të paketuara nga ekipi ynë profesional, do të paketohen me paletë druri. Për disa pjesë këmbimi të rëndësishme, ne do të paketojmë me kutinë prej druri.

NA KONTAKTONI