+ 86-519 87878918-
AlbanianEN
  • /img/hot-mill-roller-19.jpg

Rul i nxehtë i mullirit

HETIM
  • Detaje
  • Video Fabrika
  • Përparësia konkurruese
  • PAKETIMI & Dërgimi

Rrotullat Hot Mill kanë forcë superiore 、 qëndrueshmëri dhe rezistencë ndaj nxehtësisë për shkak të strukturës së veçantë të projektimit. Roli mund të përdoret në pjatë dhe fletë plastike me densitet të lartë që formojnë dhe përzierje të nxehtësisë të pëlhurave jo të endura.
Trupi i rulit Zgjidhni çelik aliazh super cilësor si 38CrMoA1A , 42CrMo , 60CrMoV , 9Cr2Mo etj. Fortësia e sipërfaqes mund të arrihet HRC58-62 pas përpunimit dhe trajtimit të nxehtësisë.
Brenda strukturës së strukturës së rulit si kanali spiral dhe vrima e shpimit të rrethit, diferenca e temperaturës midis anëve të dyfishta të rul do të jetë më i vogël dhe efikasiteti termik do të jetë më i lartë.

1. Jwell është prodhuesi më i madh i makinerive të nxjerrjes plastike në Kinë. Ne punojmë ngushtë me markën e famshme botërore, pajisjet tuaja gjithashtu mund të pajisen me çdo markë përbërëse që dëshironi.

2. Jwell ka linjë testimi të nxjerrjes së vidhave të dyfishta parrel dhe linjë testimi me një vidë. Laboratori ynë i testimit ju ndihmon të provoni nën drejtime realiste të prodhimit, si dhe të përmirësoni më tej teknologjinë tuaj të përpunimit përmes testit tonë dhe t'ju ndihmojë të zgjidhni llojin e duhur të pajisjes.

3. Duke punuar me Jwell, mund të jeni të sigurt se kërkesat tuaja të shërbimit dhe mirëmbajtjes do të dokumentohen saktë dhe se keni ekzaktësisht burimet dhe aftësitë e duhura në vend përpara fillimit. Ekipi ynë me përvojë do të punojë me ju për të identifikuar njerëzit, burimet dhe dokumentacionin e procesit që ju nevojitet për të mbështetur aktivitetet tuaja të mirëmbajtjes.
4. Jwell ofron trajnim teknik, drejtimi dhe sisteme për punonjësit dhe inxhinierët nga furnizuesit nga e gjithë bota.

Të gjitha makineritë janë të paketuara nga ekipi ynë profesional, do të paketohen me paletë druri. Për disa pjesë këmbimi të rëndësishme, ne do të paketojmë me kutinë prej druri.

NA KONTAKTONI