+ 86-519 87878918-
AlbanianEN

PRODUKTET e nxehta

Markat në industrinë kineze të makinerive plastike.

HYRJE KOMPANIA

CHINA JWELL Machinery Co, Ltd është një ndërmarrje e teknologjisë së lartë e specializuar në prodhimin e linjave të nxjerrjes për
fletë plastike, pjatë, film, profil, tub, derdhje goditjeje, Makinë për grumbullim dhe riciklim.

CHINA JWELL Machinery Co, Ltd është një ndërmarrje e teknologjisë së lartë e specializuar në prodhimin e linjave të nxjerrjes për fletë plastike, pjatë, film, profil, tub, derdhje goditjeje, makineri të grumbullimit dhe riciklimit. Kompania ka pesë baza prodhimi të cilat gjenden në Shanghai, Suzhou, Changzhou, Zhoushan dhe Guangdong. Zona e ndërtimit të bazës Changzhou është më shumë se 266,666 metra katrorë, e vendosur në parkun industrial të teknologjisë Jiangsu zhongguancun, qyteti Liyang, provinca Jiangsu, një prodhues i teknologjisë së lartë i specializuar në kërkimin dhe zhvillimin e pajisjeve të nxjerrjes plastike; Ne kemi një R&D të kualifikuar dhe me përvojë ekipi inxhinier mekanik dhe elektrik, si dhe fondacioni i avancuar i përpunimit dhe dyqani normativ i asamblesë. Fryma jonë e ndërmarrjes është "E vëmendshme, e qëndrueshme, e shpejtë dhe e rregullt", Kryesisht mirëpresim klientë të rinj dhe të vjetër që të na vizitojnë për hetim, udhëzim dhe bashkëpunim. Ne jemi të lumtur të ofrojmë mbështetje të fuqishme!

Markat në industrinë kineze të makinerive plastike.

Klientët tanë janë në të gjithë Kinën, dhe ne kemi klientë në Rusi, Indi, Kore, Indonezi, Lindjen e Mesme, Amerikën e Jugut, Spanjë, Itali dhe vende dhe zona të tjera. Makinat tona janë pranuar mirë nga klientët tanë.

KONTROLLO M M SHUM HYRJE

PVRPARSIA E NDTERRMARRJES

  • Shërbim perfekt pas shitjes
    Shërbim perfekt pas shitjes

    Me kalimin e viteve, ne i kemi kushtuar vëmendje shërbimit para-shitjes dhe pas shitjes së klientit, duke u ofruar përdoruesve zgjidhje të kënaqshme dhe produkte me cilësi të lartë.

  • Politika e Menaxhimit
    Politika e Menaxhimit

    I vëmendshëm, i qëndrueshëm, i shpejtë dhe i rregullt

INFORMACIONI I LAJMEVE

Jwell in 30th international Istanbul Plastics Industry Fair

As the global pandemic continues to spread,Jwell still insist on attending the 30th international Istanbul Plastics Industry Fair in Turkey from 1st to 4th Dec....

Jwell attend many professional exhibitions in October

Recent domestic and international exhibitions is increasing,Jwell is also attend many professional exhibitions,let’s have a look....

PVC-UH pipe---a new choice for urban pipe network

In recent years, urban pipeline explosion, water leakage and other phenomena occur frequently, which has caused a great impact on people's life and travel……...

TPU car clothing film
TPU car clothing film

Time: 2021-08-20

Today, let’s introduce the industrial chain of clothing film. What is car clothing film? In fact, it is the protective film of a car, similar to the protective shell/protective film of a mobile phone...

High speed HDPE pipe production line is busy in delivery

Even though it's hot summer,Jwell pipe equipment company is still busy in the shipping of high speed HDPE pipe production line everyday. Not only for local customer,but also for many many overseas customers,like Turkey,Morocco,Yem...

Jwell Cross-sea pipeline extrusion production line

Jwell provided Cross-sea 1600mm pipeline extrusion production line for Europe customer.

1 / 6