+ 86-519 87878918-
AlbanianEN
  • /img/industrial-roller-83.jpg

Rul Industrial

HETIM
  • Detaje
  • Aplikacion
  • Përparësia konkurruese
  • PAKETIMI & Dërgimi

Paketimi dhe transporti  Inspektoni që makinat e kualifikuara të jenë të paketuara mirë
Kompania e caktuar e transportit për në mënyrë të sigurt   transport

Përpunimi mekanik

Dizajnoni sipas kërkesave të aplikimit

Janë të disponueshme 45 # çelik, 38CrMoAlA 42CrMo, 60CrMoV

si mundësi për përbërës të ndryshëm


Trajtimi i sipërfaqes së rulit
Shuarja me kalitje të mëvonshme, siguron zhdukjensasia e strukturës
Sipërfaqja e jashtme e shuar thellë, fortësia mund të arrihet
HRC 50 ~ 55
Sipërfaqja elektrolizon me krom të fortë, fortësia mund të arrijë HRC 58 ~ 65

Trajtim sipërfaqësor

Procesimi i bluarjes dhe lustrimit të rulit pasqyrë, rul super pasqyrë Ne mund të përpunojmë lloje të ndryshme të sipërfaqeve të rulit, të tilla si venat prej lëkure, mat, mjegulla, shkrirja, venat rrjetë. Dhe ne mund të Sipërfaqja është spërkatur nga Teflon, lloje të ndryshme të rollers gome.

1. Jwell është prodhuesi më i madh i makinerive të nxjerrjes plastike në Kinë. Ne punojmë ngushtë me markën e famshme botërore, pajisjet tuaja gjithashtu mund të pajisen me çdo markë përbërëse që dëshironi.

2. Jwell ka linjë testimi të nxjerrjes së vidhave të dyfishta parrel dhe linjë testimi me një vidë. Laboratori ynë i testimit ju ndihmon të provoni nën drejtime realiste të prodhimit, si dhe të përmirësoni më tej teknologjinë tuaj të përpunimit përmes testit tonë dhe t'ju ndihmojë të zgjidhni llojin e duhur të pajisjes.

3. Duke punuar me Jwell, mund të jeni të sigurt se kërkesat tuaja të shërbimit dhe mirëmbajtjes do të dokumentohen saktë dhe se keni ekzaktësisht burimet dhe aftësitë e duhura në vend përpara fillimit. Ekipi ynë me përvojë do të punojë me ju për të identifikuar njerëzit, burimet dhe dokumentacionin e procesit që ju nevojitet për të mbështetur aktivitetet tuaja të mirëmbajtjes.
4. Jwell ofron trajnim teknik, drejtimi dhe sisteme për punonjësit dhe inxhinierët nga furnizuesit nga e gjithë bota.

Të gjitha makineritë janë të paketuara nga ekipi ynë profesional, do të paketohen me paletë druri. Për disa pjesë këmbimi të rëndësishme, ne do të paketojmë me kutinë prej druri.

NA KONTAKTONI