+ 86-519 87878918-
AlbanianEN
  • /img/jwell_dyps_g_series_strong_crusher_-74.jpg
  • /upfile/2019/03/04/20190304132309_795.jpg
  • /upfile/2019/03/04/20190304132316_162.jpg

Thërrmues i fortë i serisë Jwell DYPS-G

Vendi i origjinës:

Kinë

Brand Name:

Dyun

Certifikim:

ISO CE

HETIM
  • Detaje
  • Video Fabrika
  • Përparësia konkurruese
  • PAKETIMI & Dërgimi

Udhëzime:

Thërrmuesi i tubave të rëndë të serisë DYPS-G mund të shtypë tubin me diametër të mesëm drejtpërdrejt pa e copëtuar paraprakisht.

Kjo hyrje e policëve të serisë është projektuar posaçërisht për tuba plastikë, tubi dhe rotori i policit formojnë një farë mënyre

kënd për të arritur efektin më të mirë dërrmues, tuba dhe profile të shtypura deri në 6 metra në gjatësi. Dërrmuesi

dhoma është projektuar me thikë të tretë fikse, e cila mund të ndryshojë materialin e kërkuar dërrmues prerjen e parë

pikë. Ky lloj ndërtimi mund të zvogëlojë forcën e goditjes për forcë të lartë dhe vëllim të madh të materialit

dhe shmangni mundësinë e bllokimit të materialit.

 

Parametrat kryesore teknike: 

 

MODELI

PERMBAJTJA E MOSTHS S GOJS

(MM)

FUQIA KRYESORE E MOTORIT

(KW)

L MOVIZJA E SASIS S K THIRS

     (PIS)

SASIA E FAKSHS S K THIKS

(PIS)

DIAMETRI I ROTORIT

(MM)

JASHT SHPALLJE (KG/H)

DYPS-G 700

500 * 500

22-37

6

4

Ф500

400

DYPS-G 800

600 * 600

55-75

6 / 10

6

Ф600

600

DYPS-G 1000

700 * 700

75-132

10 / 14

6

Ф700

800

DYPS-G 1200

800 * 800

110-160

14 / 18

6

Ф800

1000

 

 Shënim: Specifikimet mund të ndryshojnë pa njoftim paraprak.

1. Jwell është prodhuesi më i madh i makinerive të nxjerrjes plastike në Kinë. Ne punojmë ngushtë me markën e famshme botërore, pajisjet tuaja gjithashtu mund të pajisen me çdo markë përbërëse që dëshironi.

2. Jwell ka linjë testimi të nxjerrjes së vidhave të dyfishta parrel dhe linjë testimi me një vidë. Laboratori ynë i testimit ju ndihmon të provoni nën drejtime realiste të prodhimit, si dhe të përmirësoni më tej teknologjinë tuaj të përpunimit përmes testit tonë dhe t'ju ndihmojë të zgjidhni llojin e duhur të pajisjes.

3. Duke punuar me Jwell, mund të jeni të sigurt se kërkesat tuaja të shërbimit dhe mirëmbajtjes do të dokumentohen saktë dhe se keni ekzaktësisht burimet dhe aftësitë e duhura në vend përpara fillimit. Ekipi ynë me përvojë do të punojë me ju për të identifikuar njerëzit, burimet dhe dokumentacionin e procesit që ju nevojitet për të mbështetur aktivitetet tuaja të mirëmbajtjes.
4. Jwell ofron trajnim teknik, drejtimi dhe sisteme për punonjësit dhe inxhinierët nga furnizuesit nga e gjithë bota.

Të gjitha makineritë janë të paketuara nga ekipi ynë profesional, do të paketohen me paletë druri. Për disa pjesë këmbimi të rëndësishme, ne do të paketojmë me kutinë prej druri.

NA KONTAKTONI