+ 86-519 87878918-
AlbanianEN
  • /img/jwell_dyps_s_sheet_crusher_.jpg
  • /upfile/2019/03/04/20190304132550_355.jpg
  • /upfile/2019/03/04/20190304132557_772.jpg

Jwell DYPS-S fletë polic

Vendi i origjinës:

Kinë

Brand Name:

Dyun

Certifikim:

ISO CE

HETIM
  • Detaje
  • Video Fabrika
  • Përparësia konkurruese
  • PAKETIMI & Dërgimi

Udhëzime:

Difficultshtë e vështirë të shtypësh gjerësinë mjaft të madhe të fletës PP/ABS/PMMA, pllakave dhe materialit të mbështjelljes së shkumës me trashësi 0.2 ~ 3mm.

DYPS-S mund ta zgjidhë këtë problem. Krahasuar me policin e zakonshëm, ky polic i serisë shton një sërë pajisjesh tërheqëse,

 dy grupe të rulit të shtypit, kontrollues të shtypit të ajrit. Shpejtësia e linjës mund të arrijë 30m/min. Kapaciteti është më i lartë. Aksi kryesor

përpunohet me çelik të cilësisë së lartë pasi verifikohet me ekuilibër dinamik dhe statik. Rotori miraton prerjen e tipit "V"

teknologjia dhe trupi i dërrmuesit miratojnë sistemin e ftohjes së ujit, i cili shmang ngjitjen e tehut për shkak të ngrohjes

të materialit. Ne mund të sigurojmë pajisjen e grumbullimit të materialit dhe sistemin e ndarjes së pluhurit sipas kërkesave të klientit.

 

Parametrat kryesore teknike: 

MODELI

PERMBAJTJA E MOSTHS S GOJS

(MM)

FUQIA KRYESORE E MOTORIT

(KW)

NDRYSH PUSHTETIN

(KW)

EFEKTIVI I ROTORIT

WIDTH

(MM)

JASHT SHPALLJE (KG/H)

DYPS-S 180

200 * 70

4

1.5

220

50

DYPS-S 1000

960 * 300

37-45

4

1000

400

DYPS-S 1200

1160 * 350

45-55

5.5

1200

500

 

 Shënim: Specifikimet mund të ndryshojnë pa njoftim paraprak.

1. Jwell është prodhuesi më i madh i makinerive të nxjerrjes plastike në Kinë. Ne punojmë ngushtë me markën e famshme botërore, pajisjet tuaja gjithashtu mund të pajisen me çdo markë përbërëse që dëshironi.

2. Jwell ka linjë testimi të nxjerrjes së vidhave të dyfishta parrel dhe linjë testimi me një vidë. Laboratori ynë i testimit ju ndihmon të provoni nën drejtime realiste të prodhimit, si dhe të përmirësoni më tej teknologjinë tuaj të përpunimit përmes testit tonë dhe t'ju ndihmojë të zgjidhni llojin e duhur të pajisjes.

3. Duke punuar me Jwell, mund të jeni të sigurt se kërkesat tuaja të shërbimit dhe mirëmbajtjes do të dokumentohen saktë dhe se keni ekzaktësisht burimet dhe aftësitë e duhura në vend përpara fillimit. Ekipi ynë me përvojë do të punojë me ju për të identifikuar njerëzit, burimet dhe dokumentacionin e procesit që ju nevojitet për të mbështetur aktivitetet tuaja të mirëmbajtjes.
4. Jwell ofron trajnim teknik, drejtimi dhe sisteme për punonjësit dhe inxhinierët nga furnizuesit nga e gjithë bota.

Të gjitha makineritë janë të paketuara nga ekipi ynë profesional, do të paketohen me paletë druri. Për disa pjesë këmbimi të rëndësishme, ne do të paketojmë me kutinë prej druri.

NA KONTAKTONI