+ 86-519 87878918-
AlbanianEN
  • /img/jwell_dyps_x_profile_wpc_series_special_use_crusher.jpg

Jwell DYPS-X profil, seri WPC përdorues të veçantë

Vendi i origjinës:

Kinë

Brand Name:

Dyun

Certifikim:

ISO CE

HETIM
  • Detaje
  • Video Fabrika
  • Përparësia konkurruese
  • PAKETIMI & Dërgimi

Udhëzime: 

 

Thërrmuesi tradicional për thërrmimin e plastikës, profileve dhe produkteve të WPC ekzistojnë vështirësi të caktuara, normalisht,

ka nevojë për zgavër të madhe dërrmuese për të shtypur vëllime dhe sasi të mëdha të materialit. Prandaj, DYUN u zhvillua

seria e gamës DYPS-X. Falë pleshtit të ushqyerjes pothuajse të nivelit, pjesët e gjata mund të ushqehen lehtë. Për shkak të

rotori i makinës mund të kapë automatikisht materialin e grimcuar, prandaj, nuk do të ketë situatë bllokimi të materialit.

 

Parametrat kryesore teknike: 

MODELI

PERMBAJTJA E MOSTHS S GOJS

(MM)

FUQIA KRYESORE E MOTORIT

(KW)

L MOVIZJA E SASIS S K THIRS

     (PIS)

SASIA E FAKSHS S K THIKS

(PIS)

EFEKTIVI I ROTORIT

WIDTH

(MM)

JASHT SHPALLJE (KG/H)

DYPS-X 300

150 * 300

11-22

5

2

300

300

DYPS-X 400

240 * 420

22-37

24

/

400

400

DYPS-X 600

300 * 600

45-75

5 * 3

4

600

500

 

 Shënim: Specifikimet mund të ndryshojnë pa njoftim paraprak.

1. Jwell është prodhuesi më i madh i makinerive të nxjerrjes plastike në Kinë. Ne punojmë ngushtë me markën e famshme botërore, pajisjet tuaja gjithashtu mund të pajisen me çdo markë përbërëse që dëshironi.

2. Jwell ka linjë testimi të nxjerrjes së vidhave të dyfishta parrel dhe linjë testimi me një vidë. Laboratori ynë i testimit ju ndihmon të provoni nën drejtime realiste të prodhimit, si dhe të përmirësoni më tej teknologjinë tuaj të përpunimit përmes testit tonë dhe t'ju ndihmojë të zgjidhni llojin e duhur të pajisjes.

3. Duke punuar me Jwell, mund të jeni të sigurt se kërkesat tuaja të shërbimit dhe mirëmbajtjes do të dokumentohen saktë dhe se keni ekzaktësisht burimet dhe aftësitë e duhura në vend përpara fillimit. Ekipi ynë me përvojë do të punojë me ju për të identifikuar njerëzit, burimet dhe dokumentacionin e procesit që ju nevojitet për të mbështetur aktivitetet tuaja të mirëmbajtjes.
4. Jwell ofron trajnim teknik, drejtimi dhe sisteme për punonjësit dhe inxhinierët nga furnizuesit nga e gjithë bota.

Të gjitha makineritë janë të paketuara nga ekipi ynë profesional, do të paketohen me paletë druri. Për disa pjesë këmbimi të rëndësishme, ne do të paketojmë me kutinë prej druri.

NA KONTAKTONI