+ 86-519 87878918-
AlbanianEN
  • /img/jwell-dyps-z-series-heavy-crusher-.jpg
  • /upfile/2020/02/29/20200229150002_570.jpg
  • /upfile/2020/02/29/20200229150014_462.jpg
  • /upfile/2020/02/29/20200229150031_145.jpg

Crusher i rëndë i serisë Jwell DYPS-Z

Vendi i origjinës:

Kinë

Brand Name:

Mirë

Certifikim:

ISO CE

 

HETIM
  • Detaje
  • Video Fabrika
  • Përparësia konkurruese
  • PAKETIMI & Dërgimi

Udhëzime: 

Thërrmuesit e rëndë të serive DYPS-Z janë krijuar posaçërisht për materialin e riciklimit, i cili nuk është i lehtë për tu shtypur.
Kabineti: Kutia kryesore e policit të serisë DYPS-Z, e ​​përpunuar nga Makina CNC pikërisht me strukturën e fortë të saldimit.

Ky lloj thërrmuesi përmban trashësi të trashë të murit, forcë të lartë, rezistencë të mirë ndaj konsumit, pa ndotje, jetë të gjatë.

Kutia e sipërme mund të hapet lehtësisht nga sistemi hidraulik dhe të riparohet me lehtësi.
Aksi kryesor: Aksi kryesor përpunohet me çelik me cilësi të lartë pas verifikimit të bilancit.

Fortësia e mirë, gjendja e qëndrueshme e punës, lëkundja e ulët janë karakteristikat kryesore.
Rotori me teknologjinë e re të prerjes të tipit V mund të përbëhet nga tre tehe,

pesë tehe, shtatë tehe në bazë të materialit të ndryshëm dërrmues. Kjo teknologji siguron që tehu të prodhojë

kokrrizë uniforme me energji të ulët dhe zhurmë të ulët.
Filtri: Pllaka e ekranit përpunohet me material me forcë të lartë. Mund të instalohet lehtësisht me sistem hidraulik dhe

ndryshuar me lehtësi. Rrjetë me madhësi të ndryshme në 10-200mm për opsionin e klientit. S
Dyun gjithashtu mund të sigurojë pajisje ndihmëse përkatëse sipas kërkesave të klientëve tanë,

të tilla si sistemi i përcjelljes së ushqimit, segregatori i metaleve, pajisja e grumbullimit të materialeve, pajisjet e ndara me pluhur.

Parametrat kryesore teknike: 

1. Jwell është prodhuesi më i madh i makinerive të nxjerrjes plastike në Kinë. Ne punojmë ngushtë me markën e famshme botërore, pajisjet tuaja gjithashtu mund të pajisen me çdo markë përbërëse që dëshironi.

2. Jwell ka linjë testimi të nxjerrjes së vidhave të dyfishta parrel dhe linjë testimi me një vidë. Laboratori ynë i testimit ju ndihmon të provoni nën drejtime realiste të prodhimit, si dhe të përmirësoni më tej teknologjinë tuaj të përpunimit përmes testit tonë dhe t'ju ndihmojë të zgjidhni llojin e duhur të pajisjes.

3. Duke punuar me Jwell, mund të jeni të sigurt se kërkesat tuaja të shërbimit dhe mirëmbajtjes do të dokumentohen saktë dhe se keni ekzaktësisht burimet dhe aftësitë e duhura në vend përpara fillimit. Ekipi ynë me përvojë do të punojë me ju për të identifikuar njerëzit, burimet dhe dokumentacionin e procesit që ju nevojitet për të mbështetur aktivitetet tuaja të mirëmbajtjes.
4. Jwell ofron trajnim teknik, drejtimi dhe sisteme për punonjësit dhe inxhinierët nga furnizuesit nga e gjithë bota.

Të gjitha makineritë janë të paketuara nga ekipi ynë profesional, do të paketohen me paletë druri. Për disa pjesë këmbimi të rëndësishme, ne do të paketojmë me kutinë prej druri.

NA KONTAKTONI