+ 86-519 87878918-
AlbanianEN
  • /img/jwell_dyssg_pipe_crusher_and_shredder_unit.jpg
  • /upfile/2019/03/04/20190304133328_295.jpg
  • /upfile/2019/03/04/20190304133337_218.jpg
  • /upfile/2019/03/04/20190304133348_706.jpg

Njësia për thërrmimin dhe copëtimin e tubave Jwell DYSSG

Vendi i origjinës:

Kinë

Brand Name:

Dyun

Certifikim:

ISO CE

HETIM
  • Detaje
  • Video Fabrika
  • Përparësia konkurruese
  • PAKETIMI & Dërgimi

Udhëzime:

Shredder DYSSG është në gjendje të copëtojë tubin PE, PP, PVC me dia. 1200mm, gjatësia e tubit 3-6m mund të copëtohet drejtpërdrejt

pa prerje, dhe shpejtësia rrotulluese është e ngadaltë dhe e qëndrueshme. Shumëllojshmëria e tubave futet në rezervuarin ushqyes horizontal, dhe

tanket mbyllen automatikisht dhe e shtyjnë tubin me anë të hidraulikës në boshtin qendror për copëtim. Materiali pas shtypjes

transportohet me shirit transportues për shtypje dytësore në mënyrë që të marrë kokrrizën e kërkuar.

Shredder DYSSG ka përparësinë kryesore të kursimit të energjisë të sigurt dhe efikas, dhe sistemi kontrollohet nga PLC

sistemi i kontrollit të qendrës.

 

Parametrat kryesore teknike: 

MODELI

MAX. TIPA E SHREDERIT

(DIAMETRI MM)

POWER POWER

(KW)

FUQIA MEKANIKE E PUSHIMIT (KW)

DALI VENI

(KG / H)

DIAMETRI I ROTORIT PADR RRETHIM

(MM)

SHPEJTSIA E ROTORIT (RPM)

DYSSG- 630

630

2 * 30

11

800-1000

Ф848

39

DYSSG- 800

800

2 * 37

11

1000-1200

Ф1028

33

DYSSG- 1000

1000

2 * 45

15

1200-1500

Ф1258

27

DYSSG- 1200

1200

2 * 55

15

1500-2000

Ф1478

23

 

Shënim: Specifikimet mund të ndryshojnë pa njoftim paraprak.

1. Jwell është prodhuesi më i madh i makinerive të nxjerrjes plastike në Kinë. Ne punojmë ngushtë me markën e famshme botërore, pajisjet tuaja gjithashtu mund të pajisen me çdo markë përbërëse që dëshironi.

2. Jwell ka linjë testimi të nxjerrjes së vidhave të dyfishta parrel dhe linjë testimi me një vidë. Laboratori ynë i testimit ju ndihmon të provoni nën drejtime realiste të prodhimit, si dhe të përmirësoni më tej teknologjinë tuaj të përpunimit përmes testit tonë dhe t'ju ndihmojë të zgjidhni llojin e duhur të pajisjes.

3. Duke punuar me Jwell, mund të jeni të sigurt se kërkesat tuaja të shërbimit dhe mirëmbajtjes do të dokumentohen saktë dhe se keni ekzaktësisht burimet dhe aftësitë e duhura në vend përpara fillimit. Ekipi ynë me përvojë do të punojë me ju për të identifikuar njerëzit, burimet dhe dokumentacionin e procesit që ju nevojitet për të mbështetur aktivitetet tuaja të mirëmbajtjes.
4. Jwell ofron trajnim teknik, drejtimi dhe sisteme për punonjësit dhe inxhinierët nga furnizuesit nga e gjithë bota.

Të gjitha makineritë janë të paketuara nga ekipi ynë profesional, do të paketohen me paletë druri. Për disa pjesë këmbimi të rëndësishme, ne do të paketojmë me kutinë prej druri.

NA KONTAKTONI