+ 86-519 87878918-
AlbanianEN
  • /img/jwell-dyssj-single-shaft-shredder--.jpg
  • /upfile/2020/02/29/20200229144416_130.jpg
  • /upfile/2020/02/29/20200229145307_563.jpg

Jwell DYSSJ shredder me një bosht të vetëm

Vendi i origjinës:

Kinë

Brand Name:

Mirë

Certifikim:

ISO CE

 

HETIM
  • Detaje
  • Video Fabrika
  • Përparësia konkurruese
  • PAKETIMI & Dërgimi

Udhëzime: 

 

Seri copëtuese DYSSJ nga bashkëpunimi i ushqyesit të fortë të shtytjes dhe mbajtjes së rëndë të drejtuar, të cilat e bëjnë operacionin më shumë sigurisë.

 Ushqyesi shtytës standard i ndezur është i pajisur me copëtuesin DYSSJ, gjë që e bën më të lehtë copëtimin e blloqeve të mëdha dhe salverit.

Plesht i ndryshëm ushqyes mund të dizajnohet sipas kërkesave të klientit. Pleshti standard i ushqyerjes është i përshtatshëm për tu ushqyer

i madh sasi të blloqeve të mëdha të materialit. Ky lloj pleshti mund të bëjë prodhimin optimal. Material shtytës i shtytësit mekanik

te rotori vazhdimisht, kështu që prodhimi është i lartë. Procesi automatik i copëtimit nuk mund ta bëjë atë të mbërthyer.

 

Parametrat kryesore teknike: 

 

Model

Madhësia e dhomës së thërrmimit Maks.(Mm)

Fuqia e makinës

(KW

Teh rrotullues

     (PIS

Teh i fiksuar

(PIS

Diambori i rotorit.

(Mm)

Shpejtësia (RPM)

DYSSJ- 850

700 * 730

37

60

3 * 2

Ф435

37

DYSSJ- 1200

800 * 1010

55

81

4 * 2

Ф505

37

DYSSJ- 1500

800 * 1290

75

102

5 * 2

Ф505

37

DYSSJ- 2000

800 * 1850

2 * 55

144

7 * 2

Ф505

37

 

1. Jwell është prodhuesi më i madh i makinerive të nxjerrjes plastike në Kinë. Ne punojmë ngushtë me markën e famshme botërore, pajisjet tuaja gjithashtu mund të pajisen me çdo markë përbërëse që dëshironi.

2. Jwell ka linjë testimi të nxjerrjes së vidhave të dyfishta parrel dhe linjë testimi me një vidë. Laboratori ynë i testimit ju ndihmon të provoni nën drejtime realiste të prodhimit, si dhe të përmirësoni më tej teknologjinë tuaj të përpunimit përmes testit tonë dhe t'ju ndihmojë të zgjidhni llojin e duhur të pajisjes.

3. Duke punuar me Jwell, mund të jeni të sigurt se kërkesat tuaja të shërbimit dhe mirëmbajtjes do të dokumentohen saktë dhe se keni ekzaktësisht burimet dhe aftësitë e duhura në vend përpara fillimit. Ekipi ynë me përvojë do të punojë me ju për të identifikuar njerëzit, burimet dhe dokumentacionin e procesit që ju nevojitet për të mbështetur aktivitetet tuaja të mirëmbajtjes.
4. Jwell ofron trajnim teknik, drejtimi dhe sisteme për punonjësit dhe inxhinierët nga furnizuesit nga e gjithë bota.

Të gjitha makineritë janë të paketuara nga ekipi ynë profesional, do të paketohen me paletë druri. Për disa pjesë këmbimi të rëndësishme, ne do të paketojmë me kutinë prej druri.

NA KONTAKTONI