+ 86-519 87878918-
AlbanianEN
  • /img/jwell_dyssq_light_single_axle_shredder.jpg
  • /upfile/2019/03/04/20190304133724_189.jpg
  • /upfile/2019/03/04/20190304133729_895.jpg

Jwell DYSSQ Thërrmues me një bosht të lehtë

Vendi i origjinës:

Kinë

Brand Name:

Dyun

Certifikim:

ISO CE

HETIM
  • Detaje
  • Video Fabrika
  • Përparësia konkurruese
  • PAKETIMI & Dërgimi

Udhëzime: 

 

Për të qenë mjedisor dhe për të përmbushur kërkesat e ndryshme të kapacitetit dhe produktit, promovohet copëtuesi DYSSQ dhe

mund të përdoret për të copëtuar produktin e injektimit, produktin e derdhur të derdhur, pllakën e trashë plastike,mbyllja e ndërtesës,"Lm dhe derdhur goditje

material. Sipas metodave të ndryshme të ushqyerjes, transportuesi i rripit dhe thërrmuesi janë opsionale. Thika rrotulluese me shpejtësi të ulët, zhurmë e ulët,

kapaciteti i lartë dhe më shumë kursim i energjisë janë avantazhet e tij.

 

Parametrat kryesore teknike: 

 

MODELI

KAMERA E PUSRSHKRIMIT MAX. PIRMAS

(MM)

POWER POWER

(KW)

SASIA E BOTS ROTOR

     (PIS)

SASIA E FIKS S BL BLADE

(PIS)

DIAMETRI I ROTORIT PADR RRETHIM

(MM)

SHPEJTSIA E ROTORIT (RPM)

DYSSQ- 800

650 * 1200 * 200

18.5 * 2

39

4

Ф300

37 / 74

DYSSQ- 1000

850 * 1300 * 350

22 * 2

54

5

Ф400

37 / 74

DYSSQ- 1200

1050 * 1390 * 480

30 * 2

87

6

Ф505

37

DYSSQ- 1400

1200 * 1300 * 550

37 * 2

102

7

Ф630

37

 

Shënim: Specifikimet mund të ndryshojnë pa njoftim paraprak.

1. Jwell është prodhuesi më i madh i makinerive të nxjerrjes plastike në Kinë. Ne punojmë ngushtë me markën e famshme botërore, pajisjet tuaja gjithashtu mund të pajisen me çdo markë përbërëse që dëshironi.

2. Jwell ka linjë testimi të nxjerrjes së vidhave të dyfishta parrel dhe linjë testimi me një vidë. Laboratori ynë i testimit ju ndihmon të provoni nën drejtime realiste të prodhimit, si dhe të përmirësoni më tej teknologjinë tuaj të përpunimit përmes testit tonë dhe t'ju ndihmojë të zgjidhni llojin e duhur të pajisjes.

3. Duke punuar me Jwell, mund të jeni të sigurt se kërkesat tuaja të shërbimit dhe mirëmbajtjes do të dokumentohen saktë dhe se keni ekzaktësisht burimet dhe aftësitë e duhura në vend përpara fillimit. Ekipi ynë me përvojë do të punojë me ju për të identifikuar njerëzit, burimet dhe dokumentacionin e procesit që ju nevojitet për të mbështetur aktivitetet tuaja të mirëmbajtjes.
4. Jwell ofron trajnim teknik, drejtimi dhe sisteme për punonjësit dhe inxhinierët nga furnizuesit nga e gjithë bota.

Të gjitha makineritë janë të paketuara nga ekipi ynë profesional, do të paketohen me paletë druri. Për disa pjesë këmbimi të rëndësishme, ne do të paketojmë me kutinë prej druri.

NA KONTAKTONI