+ 86-519 87878918-
AlbanianEN
  • /img/jwgk_series_fully_automatic_pvc_pipe_belling_machine.jpg

Seria JWGK Makinë kumbuese e tubave PVC plotësisht automatike

Vendi i origjinës:

Kinë

Brand Name:

Mirë

Certifikim:

ISO CE

HETIM
  • Detaje
  • Video Fabrika
  • Përparësia konkurruese
  • PAKETIMI & Dërgimi

Përshkrim: 

Sistemi i kumbimit miraton teknologjinë e përparuar evropiane të përdorur për tubat PVC të mureve të ngurta dhe tubat e valëzuar me dy mure. Llojet e kumbimit janë të tipit drejtkëndor, të tipit U dhe të tipit R. Kontrolli automatik përdor kontrollin japonez të programit Mitsubishi PLC i cili është i qëndrueshëm dhe i besueshëm. Vdes Belling miraton makinë hidraulike. Gama kryesore e prodhimit është Φ 32 - Φ 800.

 

specifikimet: 

 

Tipi

JWGK110

JWGK250

JWGK450

JWGK630

JWGK800

Dia (mm)

ф32-110

ф63-250

ф163-450

ф163-630

ф630-800

Presioni hidraulik i vlerësuar (mpa)

3Mpa

3Mpa

5Mpa

5Mpa

5Mpa

Ajri i kompresuar (mpa)

0.4Mpa

0.4Mpa

0.4Mpa

0.4Mpa

0.4Mpa

Fuqia (kW)

10kw

20kw

25kw

40kw

60kw

Shënim: Specifikimet mund të ndryshojnë pa njoftim paraprak.

1. Jwell është prodhuesi më i madh i makinerive të nxjerrjes plastike në Kinë. Ne punojmë ngushtë me markën e famshme botërore, pajisjet tuaja gjithashtu mund të pajisen me çdo markë përbërëse që dëshironi.

2. Jwell ka linjë testimi të nxjerrjes së vidhave të dyfishta parrel dhe linjë testimi me një vidë. Laboratori ynë i testimit ju ndihmon të provoni nën drejtime realiste të prodhimit, si dhe të përmirësoni më tej teknologjinë tuaj të përpunimit përmes testit tonë dhe t'ju ndihmojë të zgjidhni llojin e duhur të pajisjes.

3. Duke punuar me Jwell, mund të jeni të sigurt se kërkesat tuaja të shërbimit dhe mirëmbajtjes do të dokumentohen saktë dhe se keni ekzaktësisht burimet dhe aftësitë e duhura në vend përpara fillimit. Ekipi ynë me përvojë do të punojë me ju për të identifikuar njerëzit, burimet dhe dokumentacionin e procesit që ju nevojitet për të mbështetur aktivitetet tuaja të mirëmbajtjes.
4. Jwell ofron trajnim teknik, drejtimi dhe sisteme për punonjësit dhe inxhinierët nga furnizuesit nga e gjithë bota.

Të gjitha makineritë janë të paketuara nga ekipi ynë profesional, do të paketohen me paletë druri. Për disa pjesë këmbimi të rëndësishme, ne do të paketojmë me kutinë prej druri.

NA KONTAKTONI