+ 86-519 87878918-
AlbanianEN
  • /img/jwl_single_screw_pelletizing_machine_.jpg
  • /upfile/2019/03/04/20190304133954_557.jpg
  • /upfile/2020/02/29/20200229151742_858.jpg

Makinë plumbëzimi me vida të vetme JWL

Vendi i origjinës:

Kinë

Brand Name:

Mirë

Certifikim:

ISO CE

HETIM
  • Detaje
  • Video Fabrika
  • Përparësia konkurruese
  • PAKETIMI & Dërgimi

Udhëzime:

Kjo makinë pelletizuese ka dizajn të veçantë vidash dhe konfigurim të ndryshëm, është e përshtatshme për riciklim dhe

peletizimin e lëndëve të para si PP, PE, PET, PS, ABS, PA, PVC, PC, POM, EVA, PMMA dhe peletizimi i

lëndët e para me ngjyra të ndryshme. Kutia e shpejtësisë është e krijuar me çift rrotullues të lartë e cila arrin funksionet e ulëta

zhurma dhe funksionimi i qëndrueshëm. Sipërfaqja e vidës dhe fuçisë janë trajtuar posaçërisht në mënyrë që vidha

dhe fuçi janë të veshshme, ato kanë efekt shumë të mirë të plasticizimit dhe përzierjes dhe kapaciteti prodhues është

e lartë. Ekstruderi ka modelin e ventiluar me vakum i cili mund të shterojë avujt ose gazin gjatë prodhimit,

në mënyrë që dalja të jetë më e qëndrueshme dhe fishekët të jenë më uniformë.

Parametrat kryesore teknike: 


1. Jwell është prodhuesi më i madh i makinerive të nxjerrjes plastike në Kinë. Ne punojmë ngushtë me markën e famshme botërore, pajisjet tuaja gjithashtu mund të pajisen me çdo markë përbërëse që dëshironi.

2. Jwell ka linjë testimi të nxjerrjes së vidhave të dyfishta parrel dhe linjë testimi me një vidë. Laboratori ynë i testimit ju ndihmon të provoni nën drejtime realiste të prodhimit, si dhe të përmirësoni më tej teknologjinë tuaj të përpunimit përmes testit tonë dhe t'ju ndihmojë të zgjidhni llojin e duhur të pajisjes.

3. Duke punuar me Jwell, mund të jeni të sigurt se kërkesat tuaja të shërbimit dhe mirëmbajtjes do të dokumentohen saktë dhe se keni ekzaktësisht burimet dhe aftësitë e duhura në vend përpara fillimit. Ekipi ynë me përvojë do të punojë me ju për të identifikuar njerëzit, burimet dhe dokumentacionin e procesit që ju nevojitet për të mbështetur aktivitetet tuaja të mirëmbajtjes.
4. Jwell ofron trajnim teknik, drejtimi dhe sisteme për punonjësit dhe inxhinierët nga furnizuesit nga e gjithë bota.

Të gjitha makineritë janë të paketuara nga ekipi ynë profesional, do të paketohen me paletë druri. Për disa pjesë këmbimi të rëndësishme, ne do të paketojmë me kutinë prej druri.

NA KONTAKTONI