+ 86-519 87878918-
AlbanianEN
  • /img/jwz_bmhg30_50_100_blow_molding_machine.jpg

Makinë derdhëse JWZ-BMHG30/50/100

Vendi i origjinës:

Kinë

Brand Name:

Mirë

Certifikim:

ISO CE

HETIM
  • Detaje
  • Video Fabrika
  • Përparësia konkurruese
  • PAKETIMI & Dërgimi

Përshkrim:
Performanca dhe përparësitë
Suitable for producing 15-100L different size jerrycan,open-top barrels and others chemical packaging products.
Miratoni sistemin e nxjerrjes me dalje të lartë, duke grumbulluar kokën e vdesit.
Sistemi opsional i vijave të shiritave të shikimit.
Sistemi opsional i kontrollit të servo hidraulike.
 


specifikimet:

Model

Njësi

BM30

BM50

BM100

Vëllimi maksimal i produktit

L

30

50

100

Cikli i thatë

Kompjuter / orë

600

450

360

Struktura e kokës së ngordhur

Lloji akumulues

Diametri kryesor i vidës

mm

80

90

100

Kapaciteti maksimal i plastifikimit (PE)

kg / h

120

180

190

Motor ngarje

Kw

37

45

55

Vëllimi akumulues

L

5.2

6.2

12.8

Fuqia motorike e pompës së naftës

Kw

15

18.5

22

Forcë shtrënguese

KN

280

400

600

Hapësira midis pllakave

mm

400-900

450-1200

500-1300

Madhësia e pllakës W * H

mm

740 * 740

880 * 880

1020 * 1000

Maks. Madhësia e kallëpit

mm

550 * 650

700 * 850

800 * 1200

Fuqia ngrohëse e kokës së ngordhur

Kw

20

28

30

Dimensioni i makinës L * W * H

m

4.3 * 2.2 * 3.5

5.6 * 2.4 * 3.8

5.5 * 2.5 * 4.0

pesha e makinës

T

12

13.5

16

 


Shënim: Specifikimet mund të ndryshojnë pa njoftim paraprak.

1. Jwell është prodhuesi më i madh i makinerive të nxjerrjes plastike në Kinë. Ne punojmë ngushtë me markën e famshme botërore, pajisjet tuaja gjithashtu mund të pajisen me çdo markë përbërëse që dëshironi.

2. Jwell ka linjë testimi të nxjerrjes së vidhave të dyfishta parrel dhe linjë testimi me një vidë. Laboratori ynë i testimit ju ndihmon të provoni nën drejtime realiste të prodhimit, si dhe të përmirësoni më tej teknologjinë tuaj të përpunimit përmes testit tonë dhe t'ju ndihmojë të zgjidhni llojin e duhur të pajisjes.

3. Duke punuar me Jwell, mund të jeni të sigurt se kërkesat tuaja të shërbimit dhe mirëmbajtjes do të dokumentohen saktë dhe se keni ekzaktësisht burimet dhe aftësitë e duhura në vend përpara fillimit. Ekipi ynë me përvojë do të punojë me ju për të identifikuar njerëzit, burimet dhe dokumentacionin e procesit që ju nevojitet për të mbështetur aktivitetet tuaja të mirëmbajtjes.
4. Jwell ofron trajnim teknik, drejtimi dhe sisteme për punonjësit dhe inxhinierët nga furnizuesit nga e gjithë bota.

Të gjitha makineritë janë të paketuara nga ekipi ynë profesional, do të paketohen me paletë druri. Për disa pjesë këmbimi të rëndësishme, ne do të paketojmë me kutinë prej druri.

NA KONTAKTONI